Informacje5 lutego 2013, 00:00,

Wystawa Małgorzaty Skrzyneckiej Barbary Chojnackiej Anny Beuermann Marii Troszkiewicz

Radna, Sołtys, Rada Sołecka Sołectwa Magdalenka oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli serdecznie zapraszają na uroczysty wieczór inaugurujący działania kulturalne w sołectwie Magdalenka. Spotkanie odbędzie się w najbliższy - tłusty - czwartek, 7 lutego 2013 roku o godz. 18.00, przy ul. Lipowej 28 (willa Pasja) w Magdalence. Wstęp wolny!

WYSTAWA MALARSTWA MA£GORZATY SKRZYNECKIEJ, BARBARY CHOJNACKIEJ, ANNY BEUERMANN I MARII TROSZKIEWICZ

Podczas wieczoru odbędzie się wystawa malarstwa mieszkanek Magdalenki: Małgorzaty Skrzyneckiej, Barbary Chojnackiej, Anny Beuermann i Marii Troszkiewicz, wernisażowe muzykowanie w wykonaniu Marka Sowińskiego, oraz poczęstunek według tradycji Tłustego Czwartku. W imieniu organizatorów zapraszamy do Magdalenki.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje5 lutego 2013, 00:00,

BAL KARNAWA£OWY DZIECI W G£OSKOWIE

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno (Filia w Głoskowie ul. Parkowa 8) zaprasza dzieci na BAL KARNAWA£OWY, który odbędzie się w najbliższy piątek 8 lutego 2013 roku w godzinach od 16.30 do 18.30. Mile widziane stroje karnawałowe. W imieniu organizatorów zapraszamy na bal karnawałowy w Głoskowie.

BAL KARNAWA£OWY DLA DZIECI W G£OSKOWIE
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno