Informacje5 lutego 2013, 00:00,

BAL KARNAWA£OWY DZIECI W G£OSKOWIE

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno (Filia w Głoskowie ul. Parkowa 8) zaprasza dzieci na BAL KARNAWA£OWY, który odbędzie się w najbliższy piątek 8 lutego 2013 roku w godzinach od 16.30 do 18.30. Mile widziane stroje karnawałowe. W imieniu organizatorów zapraszamy na bal karnawałowy w Głoskowie.

BAL KARNAWA£OWY DLA DZIECI W G£OSKOWIE
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje5 lutego 2013, 00:00,

Spotkanie z Januszem Majewskim w Piasecznie

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno oraz Centrum Kultury w Piasecznie zapraszają mieszkańców na spotkanie z Januszem Majewskim (reżyserem, scenarzystą, pisarzem). Spotkanie odbędzie się 8 lutego 2013 roku o godz. 17.00 w Bibliotece przy ul. Tadeusza Kościuszki 49 w Piasecznie. Zapraszamy na spotkanie z Januszem Majewskim.

SPOTKANIE Z JANUSZEM MAJEWSKIM W PIASECZNIE

JANUSZ MAJEWSKI to polski pisarz, reżyser i scenarzysta urodzony we Lwowie, absolwent PWSFiT w £odzi. Debiutował filmem Sublokator w 1967 roku. Do tej pory wyreżyserował ponad 30 filmów fabularnych. Twórca m.in. takich obrazów, jak Zaklęte rewiry, C.K. Dezerterzy oraz seriali Królowa Bona i Siedlisko. Osobnym rozdziałem w reżyserskim dorobku Janusza Majewskiego jest Teatr Telewizji. Majewski to autor książek: Mała Matura, Siedlisko, Zima w Siedlisku, Ekshibicjonista. Więcej książek na stronie internetowej: www.poczytaj.pl

autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno