Informacje31 października 2018, 16:00,

Wystawa grafiki Wiesława Szamockiego Galeria Okno Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


31 października 2018 roku odbędzie się otwarcie Galerii Okno i wystawa prac Wiesława Szamockiego, artysty grafika. Swoją twórczość prezentował na wielu wystawach w Polsce i zagranicą. Nagradzany m.in. Grand Prix III Ogólnopolskiego Konkursu Graficznego im.J.Gielniaka, Grand Prix III Quadriennale Drzeworytu i Linorytu Polskiego, Grand Prix Ogólnopolskiego Konkursu Grafiki im.Aleksandra Raka, wyróżnienie na Międzynarodowym Konkursie Plakatu w Lahti oraz liczne nagrody w KOnkursie na Grafikę Warszawską. Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w 2015 roku. Jest Prezesem Fundacji Bonum et Sapientia, która zajmuje się edukacją kulturalną, prowadzi warsztaty interdyscyplinarne i jest pomysłodawca wielu projektów, również koncepcji Galerii OKNO.

WYSTAWA GRAFIKI WIESŁAWA SZAMOCKIEGO GALERIA OKNO PIASECZNO

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje3 listopada 2018, 08:30,

3 turniej Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

3 listopada 2018 roku w sali GOSiR w Piasecznie odbędzie się 3 turniej Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym. Zawody zostaną rozegrane na 20 stołach, zawodnicy będą rywalizować w 8 kategoriach przeznaczonych zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów. Po raz trzeci z rzędu odbędzie się turniej deblowy, który doskonale przyjął się we wrześniu i październiku. Jak co miesiąc podczas losowania nagród uczestnicy będą mieli możliwość wygrania voucherów do restauracji “Szara Eminencja” i “Zakątek Smaku” oraz sportowych upominków. Na najlepszych czekają nagrody rzeczowe i finansowe o łącznej wartości 2500 złotych.

3 TURNIEJ GRAND PRIX PIASECZNA W TENISIE STOŁOWYM

Zawody rozpoczynają się o godzinie 10:00, zgłoszenia od godziny 9:00. Kiedy: 3 listopada (sobota). Gdzie: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piasecznie przy ul. Sikorskiego 20 Kategorie: Dzieci, Juniorzy, Dzieci-PRO (posiadające licencję PZTS), Juniorzy-PRO (posiadający licencję PZTS), Amatorzy – start turnieju o godzinie 10:00, zgłoszenia do godziny 9:30 Kobiety, Open (amatorzy + zawodnicy posiadający licencję PZTS), Gry podwójne – start turnieju o godzinie 13:00, zgłoszenia do godziny 12:30

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie