Informacje19 kwietnia 2007, 00:00,

Wyprzedaż Garażowa wyrobów dekoracyjnych i ogrodowych

W najbliższą sobotę 21 kwietnia 2007 roku w godzinach od 9:00 do 15:00 w Chylicach odbędzie się wyprzedaż garażowa wyrobów dekoracyjnych wykonywanych ręcznie, wyrobów ogrodowych i doniczek. Wszystkich wyrobów jest około 1000 sztuk. Jest mnóstwo wyrobów tzw. 2, 3 a nawet pewnie 4 gatunku. Ceny już od 1 zł. W manufakturze są 3 odrębne działy produkcji: wyroby dekoracyjne wykonywane ręcznie, wyroby ogrodowe, doniczki.

DONICZKI: W asortymencie ceramiki znajda Państwo bogaty wybór doniczek do wnętrz oraz donic ogrodowych, gotowe zestawy doniczek z kaktusem (nie sukulentem), świeczniki, serwetniki, wazony do suchych kompozycji w różnorodnej gamie kształtów oraz w wielu opcjach kolorystycznych. Przedział cenowy 1zł - 200zł

WYROBY OGRODOWE: NOWOSC: LAMPIONY LATO 2007. Podążając za moda na lampiony ogrodowe proponujemy Państwu opcje lampion. Składając zamówienie na nasz wyrób w wersji lampion obok nazwy proszę dodać literę l. Lampion to figurka ogrodowa z otworami - w środek można dowolnie wstawić np.: świece, cena lampionu to cena figurki netto+1.50 zł.
Figurki są wykonywane w 100% ręcznie z wysokiej jakości surowców (nie są to figurki gipsowe ani gliniane). Figurki malowane są ręcznie ekologicznymi farbami. Oczka na figurkach malowane są w 3 etapach. W szerokiej gamie wyrobów ogrodowych znajdą Państwo: jeże, żaby, żółwie, pszczoły, gnomy, grzybki, dżdżownice, biedronki itp. w przedziale cenowym 3zł - 50zł (w zależności od gatunku).

wyroby dekoracyjne wykonywane ręcznie, wyroby ogrodowe, doniczki

WYROBY DEKORACYJNE: Wybierając upominek, szczególnie dla osoby bliskiej naszemu sercu. Pragniemy, aby był on niepowtarzalny, wyjątkowy, niezapomniany. Niestety często w gąszczu codziennych spraw zdarza nam się zapomnieć o urodzinach, imieninach czy rocznicy. U nas znajda Państwo mnóstwo unikatowych wysokiej jakości wyrobów - każda z serii oferowanych przez nas wyrobów posiada własny indywidualny certyfikat, który poświadcza niepowtarzalność wyrobu oraz gwarantuje, że to, co Państwo nabywacie jest w 100% wykonane ręcznie. W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór ceramicznych: mis, wazonów, butli, kominków zapachowych, flakonów, tac, kielichów, świeczników, popielniczek etc.

Firma organizująca wyprzedaż jest firmą rodzinną i istnieje od 1968 roku. Dysponują swoim transportem. Stałym odbiorcom proponują atrakcyjne systemy rabatowe. Miejsce wyprzedaży garażowej: Chylice, ulica Broniewskiego 2A (mapa) Telefon kontaktowy: 0506-504-833 lub (022) 756-31-93. Z częścią produktów możecie zapoznać się na stronie: sharmlover. Informację otrzymaliśmy od Kasi Hendren. Zapraszamy wszystkich na wyprzedaż garażową.

Informacja: jeżeli na terenie powiatu piaseczyńskiego znajdują się ciekawe obiekty, miejsca, które warto opisać w naszym serwisie, ma wydarzyć się coś ciekawego - to prosimy o poinformowanie nas o tym. Informacje wysyłajcie do nas mailem na adres: info@powiat-piaseczynski.info
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje19 kwietnia 2007, 00:00,

Mistrzostwa Polski Kick Boxing w GOSiR Piaseczno

GOSiR Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piasecznie serdecznie zaprasza na Mistrzostwa Polski Kick Boxing Full-Contact, które odbędą się w najbliższy weekend 21-22 kwietnia 2007 roku, w sali GOSiR znajdującej się przy ulicy Gen. Wł. Sikorskiego 20 w Piasecznie. Wstęp na Mistrzostwa Polski Kick Boxing jest wolny.

Mistrzostwa Polski Kick Boxing Full-Contact w GOSiR Piaseczno

Sobota 21 kwietnia 2007 roku: 10:00 – 14:00 walki eliminacyjne, 15:00 -19:00 walki półfinałowe.
Niedziela 22 kwietnia 2007 roku: 10:00 – 14:00 walki półfinałowe, 15:00 -19:00 gala finałowa.

źródło informacji: www.gosir-piaseczno.pl

Barw KS Piaseczno bronić będą: Joanna Gutowska 52 kg, Barbara Sewerynik 65 kg, Daniel żaboklicki 54 kg, Dawid Biskupski 67 kg, Przemysław Ziemnicki 67 kg, Jurek Wroński 71 kg, Michał Jabłoński 75 kg, Mariusz Marczyński 75 kg, Mariusz Niziołek 81 kg, Robert Matyja 81 kg, Adam Gregorczyk 81 kg, Mariusz Niziołek 81 kg, Wojciech Myśliński 86 kg. Serdecznie zapraszamy kibiców naszego klubu. Informacja pochodzi ze strony: www.kickcenter.pl

Relację na żywo z imprezy przeprowadzi patron medialny internetowe radio REPLAY. Początek relacji: niedziela, godzina: 10:00 na stronie: www.replay24.eu
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno