Informacje19 kwietnia 2007, 00:00,

Mistrzostwa Polski Kick Boxing w GOSiR Piaseczno

GOSiR Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piasecznie serdecznie zaprasza na Mistrzostwa Polski Kick Boxing Full-Contact, które odbędą się w najbliższy weekend 21-22 kwietnia 2007 roku, w sali GOSiR znajdującej się przy ulicy Gen. Wł. Sikorskiego 20 w Piasecznie. Wstęp na Mistrzostwa Polski Kick Boxing jest wolny.

Mistrzostwa Polski Kick Boxing Full-Contact w GOSiR Piaseczno

Sobota 21 kwietnia 2007 roku: 10:00 – 14:00 walki eliminacyjne, 15:00 -19:00 walki półfinałowe.
Niedziela 22 kwietnia 2007 roku: 10:00 – 14:00 walki półfinałowe, 15:00 -19:00 gala finałowa.

źródło informacji: www.gosir-piaseczno.pl

Barw KS Piaseczno bronić będą: Joanna Gutowska 52 kg, Barbara Sewerynik 65 kg, Daniel żaboklicki 54 kg, Dawid Biskupski 67 kg, Przemysław Ziemnicki 67 kg, Jurek Wroński 71 kg, Michał Jabłoński 75 kg, Mariusz Marczyński 75 kg, Mariusz Niziołek 81 kg, Robert Matyja 81 kg, Adam Gregorczyk 81 kg, Mariusz Niziołek 81 kg, Wojciech Myśliński 86 kg. Serdecznie zapraszamy kibiców naszego klubu. Informacja pochodzi ze strony: www.kickcenter.pl

Relację na żywo z imprezy przeprowadzi patron medialny internetowe radio REPLAY. Początek relacji: niedziela, godzina: 10:00 na stronie: www.replay24.eu
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje19 kwietnia 2007, 00:00,

Koncert brytyjskiej wokalistki Sue Rinaldi w Górze Kalwarii

Księża Marianie serdecznie zapraszają na koncert brytyjskiej piosenkarki Sue Rinaldi, który odbędzie się w najbliższy weekend: 21 kwietnia 2007 roku (sobota), o godzinie 20:00 w kościele Na Górce w Górze Kalwarii. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tym koncercie. Wstęp wolny. ¬ródłem informacji o koncercie jest strona: www.gorakalwaria.pl

Sue Rinaldi

Sue Rinaldi to znana brytyjska piosenkarka zdobywająca uznanie publiczności na całym świecie. Debiutowała w połowie lat osiemdziesiątych w zespole Hearbeat, z którym odniosła kilka sukcesów na angielskich listach przebojów. W 1994 roku rozpoczęła karierę solową. Jej poszukiwania muzyczne prowadzą od rocka i muzyki klubowej (płyta Love Eternal z 1994 roku), poprzez klimaty ambientalne (płyta Promised Land z 1998 roku), aż do niezwykle intymnych i poetyckich akcentów nowego akustycznego brzmienia (płyta Personal Worship z 2001 roku)

Sue Rinaldi jest dynamiczną i wrażliwą artystką, potrafiącą szybko nawiązywać kontakt z widownią. Koncertowała już m.in. w USA, Australii, Szwajcarii, Niemczech, Norwegii, Danii, Kanadzie i Malezji. W 1997 roku śpiewała dla 55 000 widzów na Wembley w Anglii, a w Sylwestra 2001 roku dla ponad 60 000 osób w trakcie wielkiego noworocznego koncertu na plaży w Sydney.

Sue Rinaldi jako kompozytorka i autorka tekstów czerpie swoje inspiracje z osobistego doświadczenia wiary. Dużą cześć jej twórczości poświęcona jest sytuacji społecznej na świecie. Znajdująca się na jej pierwszej solowej płycie piosenka Cry Mercy opowiada o losach milionów bezdomnych dzieci w Brazylii. Promised Land, będący jednym z jej największych przebojów, opowiada o szoku, jaki przeżyła Anglia po tragicznej śmierci księżny Diany oraz o pytaniu o sens życia, jakie wielu ludzi wtedy sobie postawiło. Sue Rinaldi znana jest również ze swoich audycji radiowych, programów telewizyjnych oraz publikacji dotyczących współczesnej kultury.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria