Informacje3 lutego 2008, 00:00,

Wyniki konkursu na Centrum Edukacji i Sportu w Mysiadle

W 2007 roku, Urząd Gminy Lesznowola ogłosił konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej Centrum Edukacji i Sportu w Mysiadle. Konkurs na opracowanie Koncepcji Architektonicznej Zespołu Centrum Edukacji i Sportu w Mysiadle, został rozstrzygnięty. I Nagrodę otrzymało Biuro Studiów i Projektów Architektonicznych Franta & Franta Sp. z o.o. z Katowic.

CENTRUM EDUKACJI I SPORTU W MYSIADLE

Wyniki Międzynarodowego Konkursu Architektonicznego na Centrum Edukacji i Sportu w Mysiadle zostały ogłoszone na stronie: wyniki. Więcej informacji na temat koncepcji architektonicznej, która wygrała konkurs na Centrum Edukacji i Sportu w Mysiadle, mogą Państwo zobaczyć i przeczytać na stronie internetowej: I nagroda.
autor/źródło: Marcin KANIA - Radny Gminy Lesznowola www.marcinkania.pl
Tematy:Lesznowola

Informacje31 stycznia 2008, 00:00,

Ferie w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji Piaseczno

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Piaseczno zaprasza na zajęcia sportowe w czasie zbliżających się ferii zimowych. GOSiR Piaseczno organizuje liczne zajęcia sportowe i ogólnorozwojowe pod opieką wykwalifikowanej kadry trenerskiej i wychowawczej, a wszystko to w ramach akcji: ZIMA W MIEŚCIE. Tygodniowy plan zajęć, dostępny jest na stronie GOSiR: www.gosir-piaseczno.pl .doc (współpracują z nami).

Przypominam, że Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno, oraz Muzeum Regionalne w Piasecznie zaprasza w okresie ferii zimowych, na zimowe warsztaty artystyczne. Więcej informacji na temat ich oferty znajdziecie w informacji: ferie zimowe w Ośrodku Kultury oraz w Muzeum Piaseczno. Zapraszamy na spędzenie ferii zimowych w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński PIASECZNO