Informacje31 stycznia 2008, 00:00,

Ferie w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji Piaseczno

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Piaseczno zaprasza na zajęcia sportowe w czasie zbliżających się ferii zimowych. GOSiR Piaseczno organizuje liczne zajęcia sportowe i ogólnorozwojowe pod opieką wykwalifikowanej kadry trenerskiej i wychowawczej, a wszystko to w ramach akcji: ZIMA W MIEŚCIE. Tygodniowy plan zajęć, dostępny jest na stronie GOSiR: www.gosir-piaseczno.pl .doc (współpracują z nami).

Przypominam, że Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno, oraz Muzeum Regionalne w Piasecznie zaprasza w okresie ferii zimowych, na zimowe warsztaty artystyczne. Więcej informacji na temat ich oferty znajdziecie w informacji: ferie zimowe w Ośrodku Kultury oraz w Muzeum Piaseczno. Zapraszamy na spędzenie ferii zimowych w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński PIASECZNO
Tematy:Piaseczno

Informacje27 stycznia 2008, 00:00,

Budują klub rekreacyjno sportowy Tuan Club w Józefosławiu

Na pewno mieszkańcy Józefosławia i okolic, przejeżdżający obok ulicy Geodetów, zauważyli informacje o powstającej tam nowej inwestycji, czyli hali sportowej z budynkiem klubowym, dla: ciała, ducha, umysłu. Inwestorem jest Tran Minh Tuan Vietsport. Otwarcie obiektu planowane jest na wrzesień 2008 roku. Na naszym forum e-mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, pojawił się pełnomocnik inwestora i dzięki niemu dowiedzieliśmy się, że nowa inwestycja w Józefosławiu, to Klub Rekreacyjno Sportowy TUAN CLUB (Tuan.pl).

Klub rekreacyjno sportowy Tuan Club w Józefosławiu

Projekt inwestycyjny TUAN CLUB, zakłada uruchomienie ekskluzywnego klubu rekreacyjno-sportowego wraz z pełną gamą usług towarzyszących, do których należeć będą między innymi: tenis, squash, siłownia, fitness, taniec, balet, judo, basen i SPA (sauny suche, łąźnie parowe, natryski wrażeń, solarium, oraz jacuzzi), galeria urody (gabinety masażu, fryzjer, manicure i pedicure, zabiegi na ciało, kosmetyka, dermatologia, endermologia estetyczna, solarium), oraz zaplecze ośrodka (bar klubowy, sklepy sportowe, szatnie, parking dla klientów klubu).

TUAN CLUB, składać się będzie z czterech części: budynku klubowego o łącznej powierzchni 2.714,6m2; nowoczesnej hali do tenisa o konstrukcji drewnianej pokrywającej trzy korty, łącznie o powierzchni 1.731 m2, zewnętrzne 3 korty otwarte o nawierzchni sztucznej, które na czas zimowy będą pokryte zadaszeniem; oraz parkingu dla gości klubu Tuan Club. Więcej informacji na temat nowopowstającego klubu rekreacyjno sportowego, możecie przeczytać na cały czas powstającej stronie klubu Tuan Club: www.tuanclub.pl. Przyłączcie się do rozmowy na forum w wątku: Tuan Club, gdzie możecie zadać swoje pytania do pełnomocnika inwestora. Zapraszam!
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński PIASECZNO
Tematy:Piaseczno