Informacje31 stycznia 2008, 00:00,

Ferie w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji Piaseczno

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Piaseczno zaprasza na zajęcia sportowe w czasie zbliżających się ferii zimowych. GOSiR Piaseczno organizuje liczne zajęcia sportowe i ogólnorozwojowe pod opieką wykwalifikowanej kadry trenerskiej i wychowawczej, a wszystko to w ramach akcji: ZIMA W MIEŚCIE. Tygodniowy plan zajęć, dostępny jest na stronie GOSiR: www.gosir-piaseczno.pl .doc (współpracują z nami).

Przypominam, że Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno, oraz Muzeum Regionalne w Piasecznie zaprasza w okresie ferii zimowych, na zimowe warsztaty artystyczne. Więcej informacji na temat ich oferty znajdziecie w informacji: ferie zimowe w Ośrodku Kultury oraz w Muzeum Piaseczno. Zapraszamy na spędzenie ferii zimowych w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński PIASECZNO

Informacje28 stycznia 2008, 00:00,

Musical Metro - młodzieżowa Grupa Teatralna Przypadek

Grupa Teatralna Przypadek działająca przy Konstancińskim Domu Kultury zaprasza na Musical Metro, w wersji amatorskiej. Musical odbędzie się 31 stycznia oraz 26 lutego 2008 roku, o godzinie 18:30. Miejsce: Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej ul. Jezuicka 4, Stare Miasto w Warszawie. Wstęp na Musical Metro jest wolny.

Musical Metro młodzieżowa Grupa Teatralna Przypadek

Musical Metro w wykonaniu młodzieżowej Grupy Teatralnej Przypadek, w składzie: Katarzyna żaczkiewicz, Konrad Brzeziński, Joanna Lewicka i inni, których będzie mogli poznać podczas występu. Marcin Nowak (reżyser), Katarzyna żaczkiewicz (II reżyser), Joanna Lewicka (choreografia), Marta Bielska i Iza Haczyk (fotosy), Ewa Deryńska (charakteryzacja, make up), Jakub żaczkiewicz (światło, efekty). Właścicielem praw autorskich do tekstów piosenek, dialogów i scenariusza jest Studio Buffo.

Musical Metro opowiada o grupie młodych ludzi, artystów szukających szczęścia w życiu. Gdzieś między fikcją a rzeczywistością ... Uliczni grajkowie, śpiewacy i tancerze wystawiają na podziemnych peronach metra spektakl dla pasażerów. Jego twórcą i animatorem jest Jan, dla którego metro jest domem, a underground - sposobem na życie. Spektakl budzi sensację, a młodzi artyści otrzymują propozycję pracy w komercyjnym teatrze. To opowieść o marzeniach i rozczarowaniach, o pasji i zdradzie, o młodzieńczych ideałach i władzy pieniądza, a przede wszystkim to historia romantycznej miłości. Metro, jest prawdopodobnie najsłynniejszym polskim musicalem, który od swojej prapremiery w 1991 r. był wystawiany już ponad 1300 razy. Metro pozwoliło zaistnieć na polskiej scenie wielu sławnym dziś artystom, m.in. Edycie Górniak, Katarzynie Groniec i Robertowi Janowskiemu. Macie teraz możliwość, zapoznania się z amatorską wersję Musicalu Metro, w wykonaniu młodzieżowej Grupy Teatralnej Przypadek! Zapraszamy!
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński KONSTANCIN