Informacje17 lipca 2011, 00:00,

Wyniki konkursu fotograficznego tematycznego RZEKI DUżE I MA£E W POWIECIE PIASECZYńSKIM

16 lipca 2011 roku, zakończyło się głosowanie w konkursie fotograficznym tematycznym: RZEKI DUżE I MA£E W POWIECIE PIASECZYńSKIM. Spośród 13 zdjęć, które zostały nadesłane na konkurs, mieszkańcy udzielający się na forum powiatu piaseczyńskiego, wybrali 3 najciekawsze zdjęcia. Serdecznie gratulujemy Piotrowi,Leszkowi oraz Grześkowi, których zdjęcia zostały wyróżnione w naszym konkursie. Poniżej prezentujemy zwycięskie zdjęcia:

MIEJSCE 1
Autor: via (Piotrek)

MIEJSCE 2
Autor: kawon2 (Leszek)

MIEJSCE 3
Autor: stentonik (Grzesiek)

Z głosowaniem i większym formatem powyższych zdjęć, można zapoznać się w konkursowym wątku: RZEKI DUżE I MA£E W POWIECIE PIASECZYńSKIM. Zachęcam mieszkańców do przyłączenia się do konkursów fotograficznych. Kolejny konkurs już w sierpniu 2011 roku, do którego będą przyjmowane zdjęcia zgodne z tematem: Z wizytą na strychu - gra światła kurzu i rupieci.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy:

Informacje11 lipca 2011, 00:00,

Sklep internetowy AuchanDirect.pl obsługuje Piaseczno

Grupa Auchan chcąc rozwijać nowe kanały sprzedaży i trafiać do jak największej grupy klientów, w dniu 11 lipca 2011 roku otworzyła sklep internetowy AuchanDirect.pl, który został stworzony z myślą o klientach lubiących robić zakupy przez internet. Usługa sklepu jest początkowo skierowana do mieszkańców 7 dzielnic Warszawy (Mokotów, Ochota, Praga Płd, Śródmieście, Ursynów, Wola, żoliborz) i PIASECZNA. Według informacji podawanych w informacjach prasowych: zakres terytorialny rozszerzany będzie o kolejne dzielnice Warszawy, a także przyległe miejscowości.

TYTU£

W ofercie sklepu internetowego AuchanDirect.pl, znajduje się obecnie około 6500 produktów, a ich liczba będzie sukcesywnie powiększana. W asortymencie sklepu znaleźć można produkty spożywcze w tym produkty świeże i mrożonki oraz produkty kosmetyczne, chemię i detergenty. Ważnym działem jest oferta produktów dla dzieci. Dla pierwszych 1000 klientów AuchanDirect.pl oferuje dostawę gratis. Dostawy będą się odbywać 7 dni w tygodniu w godzinach 15.00-22.00. Zapraszamy mieszkańców Piaseczna, na zakupy do nowego sklepu internetowego AuchanDirect.pl

autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno