Informacje11 lipca 2011, 00:00,

Sklep internetowy AuchanDirect.pl obsługuje Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Grupa Auchan chcąc rozwijać nowe kanały sprzedaży i trafiać do jak największej grupy klientów, w dniu 11 lipca 2011 roku otworzyła sklep internetowy AuchanDirect.pl, który został stworzony z myślą o klientach lubiących robić zakupy przez internet. Usługa sklepu jest początkowo skierowana do mieszkańców 7 dzielnic Warszawy (Mokotów, Ochota, Praga Płd, Śródmieście, Ursynów, Wola, żoliborz) i PIASECZNA. Według informacji podawanych w informacjach prasowych: zakres terytorialny rozszerzany będzie o kolejne dzielnice Warszawy, a także przyległe miejscowości.

TYTU£

W ofercie sklepu internetowego AuchanDirect.pl, znajduje się obecnie około 6500 produktów, a ich liczba będzie sukcesywnie powiększana. W asortymencie sklepu znaleźć można produkty spożywcze w tym produkty świeże i mrożonki oraz produkty kosmetyczne, chemię i detergenty. Ważnym działem jest oferta produktów dla dzieci. Dla pierwszych 1000 klientów AuchanDirect.pl oferuje dostawę gratis. Dostawy będą się odbywać 7 dni w tygodniu w godzinach 15.00-22.00. Zapraszamy mieszkańców Piaseczna, na zakupy do nowego sklepu internetowego AuchanDirect.pl

autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje12 lipca 2011, 00:00,

15 lipca koncert zespołu KOLEDZY w Ogród Bar Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

OGRÓD Bar Piaseczno zaprasza serdecznie mieszkańców, na koncert zespołu KOLEDZY. Zespół Koledzy zagra w składzie: Tomek Różycki - gitara, śpiew; Brunon Niewiński - bass, śpiew. Usłyszycie na pewno covery z różnej maści. Koncert odbędzie się w najbliższy piątek 15 lipca 2011 roku, start o godzinie 20:30. OGRÓD Bar znajduje się przy ul. Zgoda 1a w Piasecznie (przy parkingu, między Rynkiem z fontanną, a Parkiem - mapa).

KOLEDZY
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie