Informacje12 kwietnia 2012, 00:00,

Wycieczka rowerowa po okolicach Piaseczna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr serdecznie zaprasza mieszkańców, na sobotnią wycieczkę rowerową po okolicach Piaseczna. Na rozruszanie kości i rowerów organizatorzy proponują krótki objazd Lasów Chojnowskich. Trasa będzie liczyła kilkanaście kilometrów. Planowane jest również ognisko, w związku z tym zabierzcie ze sobą coś na ząb.

WYCIECZKA ROWEROWA PO OKOLICACH PIASECZNA

Zainteresowane osoby spotykają się 14 kwietnia 2012 roku o godz. 10:00 na Placu Piłsudskiego (przy fontannie) w Piasecznie. Informację o sobotniej wycieczce rowerowej, można znaleźć również na stronie internetowej Klubu Pędziwiatr: pedziwiatr.cba.pl. W imieniu organizatorów zapraszam na spacer rowerowy z członkami Klubu Rowerowego Pędziwiatr.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje7 kwietnia 2012, 00:00,

OTWARCIE SEZONU NAWIGACYJNEGO GASSY


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Pasjonaci wiślanego pływania na tradycyjnych łodziach i typowych dla Wisły żaglach rozprzowych zapraszają na otwarcie sezonu nawigacyjnego 2012 (12 kwietnia 2012 roku, w czwartek). Wypływamy z miejscowości Gassy koło Konstancina-Jeziorny z LB (lewy brzeg) 487km Wisły 12 kwietnia w czwartek o 10.00. Będą wodowane przynajmniej trzy łodzie pod żaglami jedna z ekipą filmu "Wszystko Płynie" i dwie fundacji "Szerokie Wody" oraz policyjna motorówka oraz inne łodzie towarzyszące (trwają rozmowy).

TYTU£

Będziemy mieli krótki postój na Kępie Zielenieckiej, gdzie dr Maurycy Stanaszek (PMA) dokona prospekcji terenowej. Pożegnają nas "£użycanki " i szanty śpiewane przez Piotra Zarzecznego. Płyniemy do Portu Czerniakowskiego- przewidywany czas dotarcia g.13.45. Liczymy że uroki Wisły oraz pierwsze od kilkudziesięciu lat żagle rozprzowe będą zachętą do wspólnej ekspedycji. W trakcie opowiemy o filmie "WSZYSTKO P£YNIE", FLis Festiwalu 12.05.2012 , Święcie WIS£Y 19-20.05.2012 i Biegach żaglowców Tradycyjnych sezon 2012. [prezentacja]
autor/źródło: Andrzej Stański - Fundacja Szerokie Wody

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie