Informacje15 lipca 2008, 00:00,

Wycieczka rowerowa do Warki - Klub Pędziwiatr Piaseczno

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr Piaseczno zaprasza wszystkich wielbicieli dwóch kółek, na niedzielną wycieczkę rowerową: CZY PILICA P£YNIE PO STAREMU. Wycieczka rowerowa, odbędzie się w najbliższą niedzielę 20 lipca 2008 roku. Podczas wycieczki sprawdzicie, czy Pilica płynie po staremu i udowodnicie, że z Piaseczna do Warki można przejść piechotą stawiając tylko jeden krok. Trasa wycieczki zaplanowana jest na dystansie około 50 km. Organizatorzy, zaplanowali krótki piknik nad Pilicą i powrót z Warki pociągiem Kolei Mazowieckich. Nie trać czasu i skorzystaj z wycieczki do Warki!

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr

Osoby zainteresowane niedzielną wycieczką rowerową, spotykają się 20 lipca 2008 roku, o godzinie 10:00. Miejsce spotkania: przed budynkiem GOSiR, przy ulicy Sikorskiego 20 w Piasecznie. Informację o niedzielnej wycieczce, można znaleźć również na stronie Klubu Pędziwiatr: piasmkzapowiedzi.blox.pl (współpracują z nami). Zapraszamy na wycieczkę rowerową z członkami Klubu Rowerowego Pędziwiatr.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje16 lipca 2008, 00:00,

Obchody 5-lecia OSP w PRACACH MA£YCH - zaproszenie

Ochotnicza Straż Pożarna Prace Małe serdecznie zaprasza na uroczystość związaną z 5-leciem istnienia jednostki OSP w Pracach Małych. Obchody rozpoczną się w najbliższą sobotę 19 lipca 2008 roku, o godz. 14:00. przy ul. Polnej w Pracach Małych. Organizatorzy zaplanowali: Mszę Świętą polową, powitanie przybyłych jednostek OSP oraz zaproszonych gości, podniesienie flagi państwowej, wręczenie odznaczeń strażakom, przemówienia okolicznościowe, a następnie zabawa taneczna przy muzyce na żywo, grill, napoje chłodzące i inne atrakcje. Zapraszamy na festyn w Pracach Małych.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Tarczyn

Polecane dla Ciebie