Informacje16 lipca 2008, 00:00,

Obchody 5-lecia OSP w PRACACH MA£YCH - zaproszenie

Ochotnicza Straż Pożarna Prace Małe serdecznie zaprasza na uroczystość związaną z 5-leciem istnienia jednostki OSP w Pracach Małych. Obchody rozpoczną się w najbliższą sobotę 19 lipca 2008 roku, o godz. 14:00. przy ul. Polnej w Pracach Małych. Organizatorzy zaplanowali: Mszę Świętą polową, powitanie przybyłych jednostek OSP oraz zaproszonych gości, podniesienie flagi państwowej, wręczenie odznaczeń strażakom, przemówienia okolicznościowe, a następnie zabawa taneczna przy muzyce na żywo, grill, napoje chłodzące i inne atrakcje. Zapraszamy na festyn w Pracach Małych.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Tarczyn

Polecane dla Ciebie

Informacje16 lipca 2008, 00:00,

VI Zlot Motocykli Sokół i Pojazdów Zabytkowych w Czersku

Bractwo Motocyklowe Sokół serdecznie zaprasza na VI Zlot i Wystawę Motocykli Sokół i Pojazdów Zabytkowych Czersk. Od 18 do 20 lipca 2008 roku w Czersku, gościć będą miłośnicy oraz właściciele motocykli Sokół. Bractwo Motocyklowe Sokół, jako klub motocyklowy powstało w 1999 roku. Siedziba bractwa mieści się w Czersku, w związku z tym Zlot Sokołów, nie mógł się odbyć w innym miejscu. Więcej informacji na temat Bractwa Motocyklowego Sokół z Czerska, możecie przeczytać na stronie internetowej: www.polskiemotory.pl Zapraszamy na Zlot Motocykli Sokół w Czersku.

ZLOT I WYSTAWA MOTOCYKLI SOKÓ£ I POJAZDÓW ZABYTKOWYCH CZERSK

Zlot Motocykli Sokół i Pojazdów ZabytkowychCzersk 2008

18 lipca 2008 roku (piątek), 12:00
- przyjmowanie uczestników zlotu,
- otwarcie wystawy,
18:00-24:00 koncert zespołów rockowych: Raiwan, Hetman, TSA,
24:00 - zabawa przy ognisku.

19 lipca 2008 roku (sobota), 10:00-14:00
- rajd i gmhana Czersk - Otwock Wielki - Czersk,
15:00-24:00 występ Kabaretu Truteń z Zakopanego, koncert Krystyny Prońko z zespołem, country Colorado Band, szanty EKT Gdynia,
21:00 wręczenie nagród uczestnikom rajdu i zlotu,
24:00 pokaz sztucznych ogni,
24:00-2:00 ognisko.

20 lipca 2008 roku (niedziela), 11:00
Msza Św. w Kościele Parafialnym w Czersku w intencji kierowców.
13:00 - zakończenie tegorocznego Zlotu Motocykli Sokół w Czersku.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria