Informacje16 września 2017, 08:00,

Wsparcie akcji charytatywnej podczas Amatorskiej Drużynówki w Kajakowaniu przy Górkach Szymona


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Przy organizowaniu zawodów wiele osób nas wspiera dlatego gdy się dowiedzieliśmy, że my również możemy pomóc bez wahania zgodziliśmy się, aby podczas I AMATORSKIEJ DRUŻYNÓWKI W KAJAKOWANIU rodzice, zawodnicy i trenerzy MUKS Piaseczno - klubu, w którym gra Zuzia zorganizowali zbiórkę charytatywną w ramach której odbędzie się kiermasz ciast oraz licytacja fantów.

WSPARCIE AKCJI CHARYTATYWNEJ PODCZAS AMATORSKIEJ DRUŻYNÓWKI W KAJAKOWANIU PRZY GÓRKACH SZYMONA

Wśród gadżetów, które można będzie wylicytować są min. rękawice Arkadiusza Malarza z autografem czy koszulka z podpisem Marcina Gortata. My również przygotujemy kilka fantów do licytacji między innymi oryginalną koszulkę reprezentacji POLSKI z lat 90 XX wieku. Zuzia to świetnie zapowiadająca się młoda koszykarka,która uległa poważnej kontuzji kolana podczas obozu przygotowawczego. Koszt operacji i rehabilitacji to ok. 25 tys złotych. Piaseczyńskie środowisko sportowe nie pozostaje obojętne i zorganizowało zbiórkę pieniędzy na poczet leczenia i rehabilitacji.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

WSPARCIE AKCJI CHARYTATYWNEJ PODCZAS AMATORSKIEJ DRUŻYNÓWKI W KAJAKOWANIU PRZY GÓRKACH SZYMONAWierzymy, że razem damy radę. Przybywajcie 16 września 2017 roku.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje10 września 2017, 15:00,

Zakończenie Letniego Sezonu Artystycznego w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

10 września 2017 roku o godz. 17.00 odbędzie się Zakończenie Letniego Sezonu Artystycznego w Konstancinie-Jeziornie. Na scenie amfiteatru, w Parku Zdrojowym wystąpi światowej sławy mezzosopranistka Małgorzata Walewska. Artystce towarzyszyć będą wybitny solista operowy – tenor Tadeusz Szlenkier oraz Salonowa Orkiestra Johanna Straussa. W amfiteatrze zabrzmią m.in. najpiękniejsze arie operowe, pieśni neapolitańskie oraz ponadczasowe przeboje ze znanych musicali. Zapraszamy na niedzielny koncert do Konstancina.

ZAKOŃCZENIE LETNIEGO SEZONU ARTYSTYCZNEGO W KONSTANCINIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie