Informacje12 września 2017, 16:00,

Polski wrzesień 1939 r. spojrzenie po latach - Klub Historyczno-Patriotyczny Konstancin-Jeziorna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


12 września 2017 roku o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie Klubu Historyczno-Patriotycznego, które jest poświęcone pierwszym dniom września 1939 r. w Konstancinie-Jeziornie i okolicy. Urozmaicą je kroniki filmowe o pierwszych dniach wojny. Miejsce: KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny.

POLSKI WRZESIEŃ 1939 R. SPOJRZENIE PO LATACH - KLUB HISTORYCZNO-PATRIOTYCZNY KONSTANCIN-JEZIORNA

Klub Historyczno-Patriotyczny powstał z inicjatywy mieszkańców, w ramach budżetu obywatelskiego. Jego działalność to otwarte spotkania, których celem jest przybliżanie historii Polski i jej bohaterów, ze szczególnym uwzględnieniem historii Konstancina-Jeziorny i okolic. Spotkania będą miały urozmaiconą formę: filmy, wystawy, prelekcje historyków, kombatantów i świadków wydarzeń historycznych. W ramach klubu będą przygotowywane również krótkie reportaże filmowe o miejscach lub ludziach ważnych w gminie Konstancin-Jeziorna w kontekście historycznym. Kolejne spotkania będą się odbywać co miesiąc w każdy drugi wtorek miesiąca. Koordynatorem Klubu jest Witold Rawski.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje10 września 2017, 11:00,

Strażacy po pracy piknik w Mrokowie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

10 września 2017 roku od godz. 13.00 Strażacy po pracy zapraszają na festyn strażacki / piknik rodzinny. Miejsce: teren przy świetlicy OSP w Mrokowie przy ul. Marii Świątkiewicz.

STRAŻACY PO PRACY PIKNIK RODZINNY MROKÓW

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie