Informacje11 stycznia 2010, 00:00,

WOŚP Jam Session przyjdź na Wtorek Jazzowy Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno zaprasza na Wtorek Jazzowy, który odbędzie się 12 stycznia 2010 roku, o godzinie 20:00 w sali Ośrodka Kultury, przy ulicy Kościuszki 49. Będzie to Jam Session na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zapraszamy na Jazzowy Wtorek do Ośrodka Kultury Piaseczno.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje11 stycznia 2010, 00:00,

Wyniki konkursu - pejzaż miejski w świątecznym klimacie

10 stycznia 2010 roku, zakończyło się głosowanie w pierwszym konkursie fotograficznym tematycznym: PEJZAż MIEJSKI W ŚWI¡TECZNYM KLIMACIE. Spośród 12 zdjęć, które zostały nadesłane na konkurs, mieszkańcy udzielający się na forum powiatu piaseczyńskiego, wybrali 3 najciekawsze zdjęcia. Serdecznie gratulujemy Wojtkowi, a także Marcinowi i Markowi, których zdjęcia zostały wyróżnione w naszym konkursie. Poniżej prezentujemy zwycięskie zdjęcia:

MIEJSCE 1
Autor: photozoner (Wojtek)

MIEJSCE 2
Autor: Martin (Marcin)

MIEJSCE 3
Autor: Amon (Marek)

Z głosowaniem i większym formatem powyższych zdjęć, można zapoznać się wątku konkursowym: pejzaż miejski w świątecznym klimacie. Jednocześnie informuję, że obecnie rozpoczęło się głosowanie w drugim konkursie fotograficznym, który jest organizowany na łamach forum mieszkańców: ZDJęCIE MIESI¡CA STYCZEń 2010. Zachęcam mieszkańców do przyłączenia się do konkursów fotograficznych i nadsyłania swoich zdjęć, na kolejne edycji konkursów, które będą organizowane na naszym forum.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców powiat piaseczyński