Informacje11 stycznia 2010, 00:00,

Wyniki konkursu - pejzaż miejski w świątecznym klimacie

10 stycznia 2010 roku, zakończyło się głosowanie w pierwszym konkursie fotograficznym tematycznym: PEJZAż MIEJSKI W ŚWI¡TECZNYM KLIMACIE. Spośród 12 zdjęć, które zostały nadesłane na konkurs, mieszkańcy udzielający się na forum powiatu piaseczyńskiego, wybrali 3 najciekawsze zdjęcia. Serdecznie gratulujemy Wojtkowi, a także Marcinowi i Markowi, których zdjęcia zostały wyróżnione w naszym konkursie. Poniżej prezentujemy zwycięskie zdjęcia:

MIEJSCE 1
Autor: photozoner (Wojtek)

MIEJSCE 2
Autor: Martin (Marcin)

MIEJSCE 3
Autor: Amon (Marek)

Z głosowaniem i większym formatem powyższych zdjęć, można zapoznać się wątku konkursowym: pejzaż miejski w świątecznym klimacie. Jednocześnie informuję, że obecnie rozpoczęło się głosowanie w drugim konkursie fotograficznym, który jest organizowany na łamach forum mieszkańców: ZDJęCIE MIESI¡CA STYCZEń 2010. Zachęcam mieszkańców do przyłączenia się do konkursów fotograficznych i nadsyłania swoich zdjęć, na kolejne edycji konkursów, które będą organizowane na naszym forum.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców powiat piaseczyński

Informacje4 stycznia 2010, 00:00,

Wystawa fotografii promocja książki Grzegorza W. Kołodko

Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola serdecznie zaprasza na spotkanie z prof. Grzegorzem W. Kołodko, które odbędzie się 8 stycznia 2010 roku od godziny 18.00. Miejsce: sala widowiskowa w filii GOK w £azach II, przy ul. Przyszłości 8 (budynek świetlicy). Podczas spotkania ŚWIAT JAKI JEST…, odbędzie się wystawa fotograficzna z podróży i promocja książki Profesora: Wędrujący świat. Zapraszamy na spotkanie.

Wystawa fotografii promocja książki Grzegorza W. Kołodko
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola