Informacje25 kwietnia 2018, 16:00,

Wiosenne makijaże - warsztaty w Łazach poprowadzi Paulina Niemyjska


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


25 kwietnia 2018 roku o godz. 18.00 zapraszamy na warsztaty pn.: Wiosenne makijaże, które poprowadzi Paulina Niemyjska. Miejsce: Świetlica Integracyjna w Szkole Podstawowej w Łazach, Al. Krakowska 56 Paulina Niemyjska - wizażystka, makijażystka, kolorystka. Współpracuje z gwiazdami, osobami prywatnymi, fotografami, firmami, agencjami modelek, agencjami PR i agencjami eventowymi. Pracowała m.in. dla Deloitte Polska, Pierre Fabre, Panasonic, Toyota Chodzeń, Mazars, Agio Milano, Le Metre oraz Polki.pl. Malowała modelki podczas Elite Model Look – jednego z najbardziej prestiżowych wydarzeń w świecie modelingu. Wykonywanie makijażu i pracę przy stylizacjach traktuje jak sztukę. Do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie i zawsze proponuje makijaż i stylizację idealnie dopasowaną do konkretnej osoby i okazji. Więcej informacji o prowadzącej na stronie: www.paulinaniemyjska.pl

WIOSENNE MAKIJAŻE - WARSZTATY W ŁAZACH - PAULINA NIEMYJSKA

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje23 kwietnia 2018, 16:15,

Spotkanie z pisarką Manulą Kalicką w Józefosławiu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

23 kwietnia 2018 roku o godzinie 18.15 w bibliotece w Józefosławiu, odbędzie się spotkanie z pisarką Manulą Kalicką. Podczas spotkania będzie możliwość zakupu powieści autorki z autografem „Dziewczyna z kabaretu” i „Koniec i początek”. Wstęp wolny!

SPOTKANIE Z PISARKĄ MANULĄ KALICKĄ W JÓZEFOSŁAWIU

Manula Kalicka - ukończyła studia polonistyczne i dziennikarskie na Uniwersytecie Warszawskim. Jako dziennikarka zadebiutowała na łamach tygodnika „Polityka”. Opublikowała 9 powieści i liczne opowiadania, m.in.: Tata, one i ja (2002), Szczęście za progiem (2005), Wirtualne Zauroczenie (2006), Rembrandt, wojna i dziewczyna z kabaretu (2008) Kochaj i tańcz (2009), Gdzie jest Głowa Emily Kaye? (2010) Tutto Bene (2012) napisana wspólnie ze Zbigniewem Zawadzkim. Tłumaczenia książek Manuli Kalickiej ukazały się w Wietnamie i w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Wszystkie powieści doczekały się kolejnych wznowień. Tata, one i ja w 2018 ma czwarte wydanie. W styczniu 2018 roku ukazała się kontynuacja losów bohaterki Rembrandta, czyli nowa powieść pod tytułem: Koniec i Początek. Manula Kalicka prowadzi Agencję Literacką Manuskrypt i pomaga debiutantom znaleźć wydawców i zaistnieć na rynku książki.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie