Informacje23 kwietnia 2018, 16:15,

Spotkanie z pisarką Manulą Kalicką w Józefosławiu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


23 kwietnia 2018 roku o godzinie 18.15 w bibliotece w Józefosławiu, odbędzie się spotkanie z pisarką Manulą Kalicką. Podczas spotkania będzie możliwość zakupu powieści autorki z autografem „Dziewczyna z kabaretu” i „Koniec i początek”. Wstęp wolny!

SPOTKANIE Z PISARKĄ MANULĄ KALICKĄ W JÓZEFOSŁAWIU

Manula Kalicka - ukończyła studia polonistyczne i dziennikarskie na Uniwersytecie Warszawskim. Jako dziennikarka zadebiutowała na łamach tygodnika „Polityka”. Opublikowała 9 powieści i liczne opowiadania, m.in.: Tata, one i ja (2002), Szczęście za progiem (2005), Wirtualne Zauroczenie (2006), Rembrandt, wojna i dziewczyna z kabaretu (2008) Kochaj i tańcz (2009), Gdzie jest Głowa Emily Kaye? (2010) Tutto Bene (2012) napisana wspólnie ze Zbigniewem Zawadzkim. Tłumaczenia książek Manuli Kalickiej ukazały się w Wietnamie i w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Wszystkie powieści doczekały się kolejnych wznowień. Tata, one i ja w 2018 ma czwarte wydanie. W styczniu 2018 roku ukazała się kontynuacja losów bohaterki Rembrandta, czyli nowa powieść pod tytułem: Koniec i Początek. Manula Kalicka prowadzi Agencję Literacką Manuskrypt i pomaga debiutantom znaleźć wydawców i zaistnieć na rynku książki.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje30 kwietnia 2018, 04:00,

Przedsiębiorczość wiejska - konkurs fotograficzny Fundacji na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa ogłosiła I edycję konkursu fotograficznego, dotyczącego polskiego rolnictwa i obszarów wiejskich. Tematem konkursu jest "Przedsiębiorczość wiejska". Cele konkursu: promocja przedsiębiorczości na obszarach wiejskich; promocja fotografów oraz osób zajmujących się tematyką wsi; promocja fotografii dokumentującej polską wieś; wzbogacenie publicznej debaty na temat polskiej wsi.

PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ WIEJSKA - KONKURS FOTOGRAFICZNY

Regulamin i wymagane dokumenty, znajdują się na stronie organizatora www.fdpa.org.pl

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie