Informacje3 maja 2015, 19:00,

Wieczór artystyczny z okazji Konstytucji 3 Maja w Magdalence

3 maja 2015 roku o godz. 19.00 w kościele pw. św. Marii Magdaleny w Magdalence (po wieczornej mszy św.), odbędzie się wieczór artystyczny z okazji 3 Maja. Koncert w wykonaniu Chóru UTW Oktawa pod kier. Magdaleny Świderek oraz recytacja i pieśni w wykonaniu Tomasza Winiarskiego i Emilii Ziemnickiej. Serdecznie zapraszamy.

Wieczór artystyczny z okazji Konstytucji 3 Maja w Magdalence

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=13&t=11102
Informacje2 maja 2015, 10:00,

Bezpłatna samoobrona z gimnastyką prozdrowotną

Gmina Piaseczno zaprasza kobiety powyżej 25 roku życia do wzięcia udziału w bezpłatnym kursie samoobrony, połączonym z gimnastyką prozdrowotną. Kurs poprowadzą specjaliści z UKS "Szogun" Piaseczno.

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu kobiet powyżej 25 roku życia w zakresie sportu i rekreacji, które zostało wyartykułowane w raporcie dr. Doroty Mantey z Uniwersytetu Warszawskiego, sfinansował I część kursu z samoobrony, połączonej z gimnastyką prozdrowotną ze szczególnym akcentem na ćwiczenia z zakresu krzyżowego odcinka kręgosłupa. Dzięki temu kurs dostępny jest dla wszystkich chętnych pań, bo zostaje zdjęta bariera konieczności wnoszenia opłat. Kurs rozpoczyna się 2 maja 2015 w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 na ulicy Świętojańskiej 16. Pierwsza grupa rusza o godz 10.00, a druga o 11.00. Program zaplanowano na 3 miesiące i w tym czasie można będzie opanować podstawowe elementy samoobrony, które zwiększą poczucie bezpieczeństwa każdej z uczestniczek. Polepszy się też samopoczucie, gdyż zmniejszą się dolegliwości odcinka krzyżowego kręgosłupa.

Bezpłatna samoobrona z gimnastyką prozdrowotną

Zajęcia zaplanowano na soboty, co pozwala na uczestnictwo każdej pani, która po tygodniu ciężkiej pracy naprawdę chce podładować "akumulator", poprawić wydolność fizyczną i spędzić miło czas z pożytkiem dla siebie. Zapisy i więcej informacji można uzyskać od kierownika kursu mgr. Ryszarda Janiszewskiego 7 dana judo oraz specjalisty ju –jitsu: tel. 605 36 38 79 oraz e –mail rrjaniszewski@gmail.com.

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=32&t=11103