Informacje6 grudnia 2014, 18:00,

Wernisaż wystawy My, Wy i Oni Wspólna Sprawa = Wspólna Europa

Zapraszamy 6 grudnia 2014 roku do Galerii Pi w Zalesiu Górnym na wernisaż wystawy "My, Wy i Oni Wspólna Sprawa = Wspólna Europa". Otwarcie wystawy odbędzie się o godzinie 18 w Galerii Pi przy ul. Pionierów 11/13. Wystawa jest podsumowaniem dwutygodniowych darmowych warsztatów dla młodzieży z Polski i Ukrainy, które odbyły się na przełomie sierpnia oraz września w Zalesiu Górnym.

Wernisaż wystawy My, Wy i Oni Wspólna Sprawa = Wspólna Europa

Młodzież uczestniczyła w warsztatach z m.in.: fotografii, dramy, historii. Projekt "My Wy i Oni" fundacji Bonum et Sapientia został sfinansowany z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich i zrealizowany w partnerstwie Galerii Pi, Domu Kultury w Piasecznie oraz Szczepu Watra. - Podczas wystawy będzie można kupić koszulki i prace fotograficzne uczestników, a zebrane w ten sposób fundusze, przekażemy na edukację w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym „Lingwista” dwóch uczestniczek projektu - informuje Franciszek Szamocki z Galerii Pi. ​

Wystawa będzie czynna w soboty i niedziele od 15.00 do 20.00 przez cały grudzień.

Redkacja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=9462
Informacje7 grudnia 2014, 17:00,

Koncert finałowy Festiwalu Poezji Śpiewanej Sztukatorzy 2014

7 grudnia 2014 roku zapraszamy na koncert finałowy Festiwalu Poezji Śpiewanej Sztukatorzy 2014 w Zalesiu Górnym. Występy rozpoczną się o godz. 17.00 w sali niebieskiej Domu Parafialnego przy kościele św. Anny w Piasecznie. Organizatorem Festiwalu Poezji Śpiewanej Sztukatorzy 2014 w Zalesiu Górnym jest Klub Kultury w Zalesiu Górnym.

Koncert finałowy Festiwalu Poezji Śpiewanej Sztukatorzy 2014 w Zalesiu Górnym
Festiwal jest realizowany wspólnie ze Stowarzyszeniem Rodziców „TU”, Stowarzyszeniem Przyjaciół Zalesia Górnego, Barbarą i Stanisławem Szczycińskimi, Szkołą Muzyczną „Maestro” przy współpracy z Gimnazjum i Szkołą Podstawową im. Wspólnej Europy w Zalesiu Górnym. Celem Festiwalu jest upowszechnianie poezji śpiewanej wśród młodzieży i dorosłych mieszkańców Zalesia Górnego oraz okolicznych gmin i miejscowości. Finał Festiwalu jest kulminacją ponad 2 miesięcznych przygotowań, eliminacji i warsztatów. Na scenie wystąpi dla Państwa ponad trzydziestu wykonawców z różnych środowisk, podzielonych na trzy kategorie.

Redkacja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=6068