Informacje7 grudnia 2014, 17:00,

Koncert finałowy Festiwalu Poezji Śpiewanej Sztukatorzy 2014

7 grudnia 2014 roku zapraszamy na koncert finałowy Festiwalu Poezji Śpiewanej Sztukatorzy 2014 w Zalesiu Górnym. Występy rozpoczną się o godz. 17.00 w sali niebieskiej Domu Parafialnego przy kościele św. Anny w Piasecznie. Organizatorem Festiwalu Poezji Śpiewanej Sztukatorzy 2014 w Zalesiu Górnym jest Klub Kultury w Zalesiu Górnym.

Koncert finałowy Festiwalu Poezji Śpiewanej Sztukatorzy 2014 w Zalesiu Górnym
Festiwal jest realizowany wspólnie ze Stowarzyszeniem Rodziców „TU”, Stowarzyszeniem Przyjaciół Zalesia Górnego, Barbarą i Stanisławem Szczycińskimi, Szkołą Muzyczną „Maestro” przy współpracy z Gimnazjum i Szkołą Podstawową im. Wspólnej Europy w Zalesiu Górnym. Celem Festiwalu jest upowszechnianie poezji śpiewanej wśród młodzieży i dorosłych mieszkańców Zalesia Górnego oraz okolicznych gmin i miejscowości. Finał Festiwalu jest kulminacją ponad 2 miesięcznych przygotowań, eliminacji i warsztatów. Na scenie wystąpi dla Państwa ponad trzydziestu wykonawców z różnych środowisk, podzielonych na trzy kategorie.

Redkacja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=6068
Informacje5 grudnia 2014, 15:35,

Harmonogram zbiórek krwi w 2015 roku na terenie Gminy Piaseczno