Informacje5 grudnia 2018, 15:30,

Warsztaty – ręcznie robione kartki świąteczne

5 grudnia 2018 roku o godz. 16.30 zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 6-10 lat na warsztaty, na których będzie można wykonać kartki świąteczne dla najbliższych. Zajęcia są bezpłatne. Zapisy pod numerem tel. (22) 756-79-11, 504-990-624 lub pod adresem e-mail: wypozyczalnia@pbp-piaseczno.eu Miejsce: Powiatowa Biblioteka Publiczna w Piasecznie, ul. Chyliczkowska 12. Serdecznie zapraszamy.

Warsztaty – ręcznie robione kartki świąteczne

Informacje7 grudnia 2018, 17:00,

Wieczór Mikołajkowo-Gwiazdkowy Dobrej Woli w Piasecznie

7 grudnia 2018 roku o godz. 18.00 odbędzie się Wieczór Mikołajkowo-Gwiazdkowy Dobrej Woli. Miejsce: sala konferencyjna w Starostwie Powiatowym w Piasecznie przy ul. Chyliczkowskiej 14.

Wieczór Mikołajkowo-Gwiazdkowy Dobrej Woli w Piasecznie

Wieczór Mikołajkowo-Gwiazdkowy Dobrej Woli jak co roku będzie z kolędowaniem, biesiadowaniem, Świętym Mikołajem i atmosferą nadchodzących świąt. Tradycyjnie mile widziane domowe ciasta na wspólny stół. Organizator: Stowarzyszenie Dobra Wola. Szczegóły na plakacie oraz u organizatora pod telefonem: 602-748-816.