Informacje7 grudnia 2018, 17:00,

Wieczór Mikołajkowo-Gwiazdkowy Dobrej Woli w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


7 grudnia 2018 roku o godz. 18.00 odbędzie się Wieczór Mikołajkowo-Gwiazdkowy Dobrej Woli. Miejsce: sala konferencyjna w Starostwie Powiatowym w Piasecznie przy ul. Chyliczkowskiej 14.

Wieczór Mikołajkowo-Gwiazdkowy Dobrej Woli w Piasecznie

Wieczór Mikołajkowo-Gwiazdkowy Dobrej Woli jak co roku będzie z kolędowaniem, biesiadowaniem, Świętym Mikołajem i atmosferą nadchodzących świąt. Tradycyjnie mile widziane domowe ciasta na wspólny stół. Organizator: Stowarzyszenie Dobra Wola. Szczegóły na plakacie oraz u organizatora pod telefonem: 602-748-816. 

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje5 grudnia 2018, 18:00,

Klub Fotograficzny F8 w Konstancinie-Jeziornej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

5 grudnia 2018 roku o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Klubu Fotograficznego F8, którego koordynatorem jest Jan Wójcicki, mail jan.wojcicki@gmail.com, telefon 534-700-027. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15. Wstęp wolny. Zapraszamy.

Klub Fotograficzny F8 w Konstancinie-Jeziornej

Klub Fotograficzny F8 powstał we wrześniu w 2003 roku. Członkami są głównie osoby pracujące, które fotografią zajmują się amatorsko. Klub F8 to grupa zagorzałych pasjonatów, którzy zajmują się różnymi rodzajami fotografii: makrofotografią, fotografią pejzażową, przyrodniczą, portretową, reportażową. W istnieniu grupy wspaniałe jest to, że uczymy się od siebie nawzajem, pokazujemy swoje osiągnięcia, przekazujemy przydatne informacje, wreszcie zaprzyjaźniamy się. Klubowe spotkania odbywają się raz w miesiącu. To odskocznia od codzienności, dobra i pouczająca rozrywka, miejsce wymiany doświadczeń, ale też miejsce pielęgnowania dobrych relacji. Wciąż mamy nowe pomysły i świeży zapał. Zawsze zapraszamy osoby, które chcą dzielić z nami pasję utrwalania chwil ulotnych. Spotkania odbywają się raz w miesiącu.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie