Informacje26 kwietnia 2018, 16:00,

Warsztaty poświęcone uchwale krajobrazowej dla Piaseczna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


26 kwietnia 2018 roku w godzinach 18:00 - 21:00 odbędą się warsztaty poświęcone uchwale krajobrazowej dla Piaseczna. Miejsce: sala konferencyjna w Urzędzie Miasta i Gminy Piaseczno przy ulicy gen. Tadeusza Kościuszki 5, Piaseczno. Wydarzenie będzie miało charakter przede wszystkim warsztatowy. Będziemy pracowali nad podziałem miasta i gminy na obszary o różnych regulacjach, a także nad konkretnymi zasadami sytuowania reklam, ogrodzeń i obiektów małej architektury w tych obszarach.

WARSZTATY POŚWIĘCONE UCHWALE KRAJOBRAZOWEJ DLA PIASECZNA

Przed spotkaniem zachęcamy do zapoznania się z podstawowymi informacjami dotyczącymi uchwały krajobrazowej, które znajdują się na stronie internetowej krajobraz.piaseczno.eu Zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniu!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje23 kwietnia 2018, 19:11,

Na terenie Parku Zachodniego w Piasecznie stanęła budka z książkami


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Na terenie Parku Zachodniego, rekreacyjnej przestrzeni pomiędzy ulicą Kusocińskiego i Aleją Róż, stanęła ogólnodostępna budka z książkami.

NA TERENIE PARKU ZACHODNIEGO W PIASECZNIE STANĘŁA OGÓLNODOSTĘPNA BUDKA Z KSIĄŻKAMI

– Celem budki jest tak zwany bookcrossing, czyli zostawianie książek w określonym miejscu, aby inni mogli je przeczytać i puścić w dalszy obieg – wyjaśnia Kinga Krupa, która zainteresowała pomysłem Urząd Miasta i Gminy.

Każdy, kto chce, może w dowolnej chwili wypożyczyć, wymienić lub wziąć na czas nieokreślony wybraną książkę. Każdy może również przynieść do budki książki, których już nie czyta. Zbiory budki wzbogaci także Biblioteka Publiczna w Piasecznie, doposażając ją w wybrane przez siebie pozycje literatury.

– Cieszę się z każdej inicjatywy, która uaktywnia mieszkańców. Nowo powstałe miejsce do dzielenia się książkami, będzie dodatkową atrakcją zrewitalizowanego Parku Zachodniego – mówi I Zastępca Burmistrza Daniel Putkiewicz.

NA TERENIE PARKU ZACHODNIEGO W PIASECZNIE STANĘŁA OGÓLNODOSTĘPNA BUDKA Z KSIĄŻKAMI

Budkę zainstalował Wydział Utrzymania Terenów Publicznych Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno.

UMiG Piaseczno

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie