Informacje8 lipca 2014, 01:00,

Warsztaty fotograficzne w Tarczynie

Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zaprasza na warsztaty fotograficzne. Zapisy odbywają się w Gminnym Ośrodku Kultury przy ul. J. Stępkowskiego 17 lub telefonicznie pod numerem telefonu (22) 7157962. Termin zapisów do 8 lipca 2014 roku. Koszt warsztatów 25 zł. Zajęcia będą odbywały się we wtorki i czwartki w godz. 16.00-18.00. Ilość miejsc jest ograniczona.

Warsztaty fotograficzne w Tarczynie

Informacje12 lipca 2014, 10:00,

Bezpłatne warsztaty Stowarzyszenia SPOZA w Piasecznie

Wakacje nie muszą być nudne i leniwe. Od lipca Stowarzyszenie SPOZA zaprasza na cykl bezpłatnych warsztatów organizowanych w ramach projektu Broker edukacyjny – budujemy kapitał kariery. 12 lipca dowiemy się, co i jak zrobić, by zmienić swoje życie. Warsztaty Skuteczna i zauważalna zmiana – jak ją wprowadzić? pomogą odkryć siły, które w nas drzemią. 19 lipca zapraszamy na podstawowy warsztat literacki – Muszę to opisać. Warsztaty przeznaczone są dla osób, które pragną poznać i rozwijać swoje umiejętności literackie.

Bezpłatne warsztaty Stowarzyszenia SPOZA w Piasecznie

Sobotnie spotkania odbywają się w godz. 10.00-14.30 w biurze projektu ul. Kniaziewicza 8, II piętro w Piasecznie. Osoby zainteresowane mogą wybrać sobie warsztat, który je interesuje. Dodatkowo osoby uczestniczące w warsztatach wezmą udział w doradztwie indywidualnym (3 spotkania). Spotkania skierowane są do osób pełnoletnich mieszkających, pracujących lub uczących się w powiecie piaseczyńskim. Projekt „Broker edukacyjny – budujemy kapitał kariery” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i trwa do lipca 2015r. Informacje i zapisy na warsztaty tel. 505 052 514, broker.edu@spoza.org.pl