Informacje8 marca 2018, 17:00,

Warsztaty Być Kobietą - Warsztaty z pielęgnacji twarzy i makijażu w Klubie Kultury w Bogatkach


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


8 marca 2018 roku w godzinach 18.00-20.00 w ramach Kulturalnego Klubu Kobiet, odbędą się Warsztaty "Być Kobietą" w Klubie Kultury w Bogatkach. Zapraszamy Panie na bezpłatne warsztaty z pielęgnacji i makijażu twarzy. Zapisy (max 10 osób) w Klubie Kultury oraz pod numerem telefonu 514-704-931. Miejsce: Bogatki, ul. Królewska 91.

WARSZTATY BYĆ KOBIETĄ - WARSZTATY Z PIELĘGNACJI TWARZY I MAKIJAŻU W KLUBIE KULTURY W BOGATKACH

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje1 marca 2018, 06:00,

Darmowe linie L od 1 marca 2018 - Piaseczyńska Karta Mieszkańca


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Od 1 marca 2018 roku w autobusach ośmiu gminnych linii “L” honorowana będzie Piaseczyńska Karta Mieszkańca. Program Piaseczyńskiej Karty Mieszkańca oferował będzie darmowe przejazdy wszystkimi liniami gminnej komunikacji na liniach “L”, których organizatorem jest Gmina Piaseczno. Programem objęte będą zatem następujące linie: L-2, L-5, L-12, L-13, L-24, L-25, L-32, L-39. Darmowy przejazd będzie przysługiwał na całej trasie danej linii, również poza granicami Gminy Piaseczno.

DARMOWE LINIE L OD 1 MARCA 2018 - PIASECZYŃSKA KARTA MIESZKAŃCA

Są już też pierwsze rabaty oferowane przez partnerów prywatnych. Na razie zgłosiło się sześć firm z różnych branż, ale wkrótce przybędzie dużo więcej, gdyż zainteresowanie programem wśród firm prywatnych jest spore. Szczegóły oferty rabatowej znaleźć można na stronie internetowej Piaseczyńskiej Karty Mieszkańca – www.karta.piaseczno.eu.

Oferta ulg i rabatów Karty powinna przekonać osoby niezdecydowane na rozliczanie się w naszej gminie oraz dać pewne przywileje tym, którzy od lat płacą swój podatek w Piasecznie. Będziemy starać się, aby lista podmiotów uczestniczących w tym Programie cały czas się powiększała i aby nasi mieszkańcy mieli dostęp do szerokiej gamy propozycji oferowanych przez naszych partnerów – mówi Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Zdzisław Lis.

W pierwszym miesiącu funkcjonowania programu wydanych zostało blisko 2 500 kart, z czego 1 800 to karty wyrobione od ręki w biurze obsługi, zaś 700 to karty odebrane po wcześniejszym złożeniu wniosku internetowego.

– Zapraszamy mieszkańców do biura przy ul. Puławskiej 5, karty wydawane są na trzech stanowiskach, dzięki czemu nie ma dużych kolejek i mieszkańcy obsługiwani są na bieżąco – mówi Tomasz Pawlak, kierownik Referatu Obsługi Karty Mieszkańca. – Osoby składające wniosek przez Internet mogą odebrać u nas swoją kartę już po dwóch dniach – dodaje.

Przypominamy, że karta dostępna jest dla mieszkańców gminy Piaseczno, którzy rozliczają swój podatek dochodowy w Urzędzie Skarbowym w Piasecznie. W przypadku osób niezameldowanych na pobyt stały na terenie naszej gminy do ubiegania się o kartę konieczne jest okazanie pierwszej strony zeznania PIT z widocznym adresem zamieszkania na terenie gminy Piaseczno. Konieczne jest również potwierdzenie złożenia tego zeznania w Urzędzie Skarbowym w Piasecznie (widoczna pieczątka kancelarii urzędu). W przypadku osób rozliczających się przez Internet do pierwszej strony zeznania PIT konieczne jest również przedstawienie dokumentu UPO (Urzędowego Poświadczenia Odbioru) powiązanego z zeznaniem.

Wniosek można złożyć przez Internet, wypełniając specjalny formularz elektroniczny na stronie www.karta.piaseczno.eu lub osobiście w Referacie Obsługi Karty Mieszkańca przy ul. Puławskiej 5 w Piasecznie, w godz. pon 8-18, wt-pt 8-16.

UMiG Piaseczno

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie