Informacje13 lipca 2017, 06:12,

Wakacyjne warsztaty ceramiczne w Galerii Na Górce we Władysławowie

Pracownia Ceramiki i Rzeźby Galeria Na Górce w filii GOK Lesznowola we Władysławowie podczas Lesznowolskiego Lata z GOK 2017 jest czynna. Zapraszamy do zabaw z gliną dzieci, młodzież i osoby dorosłe - wg poniższego grafiku.

WAKACYJNE WARSZTATY CERAMICZNE W GALERII NA GÓRCE WE WŁADYSŁAWOWIE

Pracownia Ceramiki i Rzeźby "Galeria Na Górce" jest jedną z placówek Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli i mieści się w pięknym, otoczonym zielenią miejscu - we Władysławowie przy ul. Wojska Polskiego 64. Telefon: tel. 515 134 046 Opiekunem tego miejsca oraz instruktorem artystycznym jest p. Joanna Jagodzińska, która chętnie uczy jak pracować z gliną, by stworzyć z niej prawdziwe dzieła sztuki.

Przyjdź, spróbuj, działaj artystycznie! Serdecznie zapraszamy dzieci i dorosłych! Bo nie święci garnki lepią! :) Pracownia działa od października 2012 roku dzięki wygranemu grantowi, jaki został ogłoszony przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży. Projekt realizowany jest przez Stowarzyszenie "O kurcze!" na Rzecz Rozwoju Wsi Łazy II i Okolic w partnerstwie z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Lesznowoli.

Informacje7 lipca 2017, 19:00,

Praktykant - Kino Plenerowe w Piasecznie 2017

7 lipca 2017 roku o godz. 21.00 na parkingu miejskim przy ul. Sierakowskiego w Piasecznie, rozpocznie się pierwszy z dziewięciu zaplanowanych w tym roku seansów filmowych w ramach cyklu Piaseczyńskie Kino Plenerowe 2017. W najbliższy piątek, będzie można obejrzeć film pt: Praktykant, reżyseria: Nancy Meyers.

PRAKTYKANT - KINO PLENEROWE PIASECZNO

Praktykant - Robert De Niro gra w filmie Bena Whittakera, 70-letniego wdowca, który odkrył, że emerytura nie jest wcale taka wspaniała. Dlatego wykorzystuje nadarzającą się okazję, aby wrócić do aktywnego życia i zatrudnia się jako starszy stażysta w redakcji strony internetowej poświęconej modzie, założonej i prowadzonej przez Jules Ostin (Anne Hathaway).