Informacje26 sierpnia 2016, 21:15,

W sieci kłamstw w kinie letnim w Konstancinie-Jeziornie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


26 sierpnia 2016 roku w konstancińskim kinie letnim, będzie można obejrzeć film pt.: W sieci kłamstw - thriller / akcja reżyseria Ridley Scott. Początek seansu o godz. 21:15. Wstęp wolny! Zapraszamy wszystkich mieszkańców na film do amfiteatru w Parku Zdrojowym, Konstancin.

W SIECI KŁAMSTW W KINIE LETNIM W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

W sieci kłamstw / Body of Lies - Agent CIA Roger Ferris tropi niebezpiecznego terrorystę. Jego przełożony Ed Hoffman kontroluje każdy etap operacji. Trwa polowanie CIA na niebezpiecznego przywódcę serii ataków terrorystycznych. Roger Ferris (L. DiCaprio) to człowiek agencji, który działa w terenie, przemieszczając się z miejsca na miejsce w pogoni za informacjami, które pozwolą mu uprzedzać zagrożenie. Oko na niebie - satelitarne łącze obserwuje Farrisa. Po drugiej stronie łącza znajduje się Ed Hoffman (R. Crowe), kontrolujący przebieg zdarzeń z odległości tysięcy kilometrów. I gdy Ferris zbliża się do celu, odkrywa, że zaufanie może stanowić śmiertelne zagrożenie lecz jest konieczne do przetrwania.

Przeczytaj też: Trzy bilboardy za Ebbing Missouri w Kinie Plenerowym w Konstancinie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje27 sierpnia 2016, 09:00,

Świętochów Wrak Race 2016


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

27 sierpnia 2016 roku o godz. 9:00 zapraszamy serdecznie na wyścigi wraków - Świętochów Wrak Race, połączone z piknikiem rodzinnym. Tego dnia nie zabraknie emocji dla starszych i młodszych gości. Miejsce: Świętochów Village Circuit www.swietochow.pl Warszawska 12, Świętochów. Organizator: Village Circuit. Zapraszamy na Świętochów Wrak Race.

ŚWIĘTOCHÓW WRAK RACE 2016

Na ponad 7 hektarowym terenie czekać na Was będą m.in.:
- wyścigi wraków
- przejażdżki Monster Truckiem
- przejażdżki konne
- atrakcje wodne
- strefa gastronomiczna
- przejażdżki 4 x 4
- odwiedzi nas Myszka Norka
- wioska indiańska
- wielki labirynt
- stanowiska plastyczne
- podchody
- wystawa sprzętu wojskowego
- znani goście
- mnóstwo animacji dla Dzieci
- mnóstwo konkursów

Przeczytaj też: Tarczyn oddał hołd bohaterom II wojny światowej [ZDJĘCIA]

W programie, między innymi:
WYŚCIGI WRAKÓW - najszybciej rozwijające się widowisko motoryzacyjne
• Jako jurorzy pojawią się między innymi: Jarosław Waśkiewicz, Arkadiusz Janiczek, Tomik Wincenciak, Marzena Milczarek, Robert Herba
• Taxi 4x4
• Monster Truck
• Piknik Rodzinny, animacje i całe mnóstwo atrakcji dla Dzieci
• Wspieramy Fundację Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
• Bilety dla kibiców, do nabycia w sieciach EMPIK oraz na eBilet.pl

ŚWIĘTOCHÓW WRAK RACE 2016

27 sierpnia w Świętochowie pod Warszawą odbędzie się jedno z najbardziej popularnych show motoryzacyjnych. Zobaczycie tu efektowne manewry na torze, odpicowane fury i co najważniejsze, spotkacie prawdziwych zapaleńców, którzy nie potrafią sobie wyobrazić życia bez adrenaliny. Już dziś zapoznaj się ze szczegółowym programem wydarzenia na www.swietochow.pl Całemu wydarzeniu towarzyszyć będzie niesamowita muzyka, pyszne stacje gastronomiczne i liczne konkursy z cennymi nagrodami. TO TRZEBA ZOBACZYĆ!

Bilety: 30 zł standardowy, 90 zł za bilet grupowy 4 osoby, 70 zł bilet rodzinny 2+2, 20 zł bilet ulgowy studencki, 15 zł bilet ulgowy dla Dzieci do 18 roku życia, Dzieci do lat 6 zapraszamy za free. Cena biletu obejmuje: • parking, • strefę kibica podczas wyścigów wraków, • rodzinną grę terenową, • wiele animacji dla dzieci, • konkursy z cennymi nagrodami, • koncert wieczorny, • strefę mamy/taty i dziecka, • opaski identyfikacyjne dla Dzieci.

Świętochów to wieś w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie piaseczyńskim, w gminie Tarczyn.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie