Informacje1 kwietnia 2008, 00:00,

W PIASECZNIE POWSTANIE STADION NARODOWY


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W kwietniu 2007 roku z ust prezydenta UEFA Michel Platini dowiedzieliśmy się, że to właśnie Polska i Ukraina zastała gospodarzem piłkarskich Mistrzostw Europy Euro 2012. Przed Polską, jak również m.in. przed Warszawą pojawiło się nie lada wyzwanie: wybudowanie Stadionu Narodowego. O organizacji EURO 2012 w Polsce rozmawiamy na naszym forum e-mieszkańców: Polska i Ukraina gospodarzem Euro2012.

STADION NARODOWY NA EURO 2012 POWSTANIE W PIASECZNIE

W związku z tym, że pojawiły się problemy z wywłaszczeniem terenu w Warszawie, to zadanie zostało powierzone naszej Gminie Piaseczno. Zapadła decyzja, że STADION NARODOWY POWSTANIE W PIASECZNIE! Bogdan Zieliński (wiceprezes KS Piaseczno) w rozmowie z TV PIASECZNO powiedział, że decyzja zaskoczyła wszystkich, jednak zarówno władze Klubu KS Piaseczno, jak również władze samorządowe postarają się sprostać wyzwaniu, bo wszystkim zależy na promocji naszego regionu. W Piasecznie mamy już stadion, który należy tylko delikatnie rozbudować...

Zachęcam wszystkich do obejrzenia specjalnego reportażu pod tytułem: STADION NARODOWY W PIASECZNIE, który przygotowała TV Piaseczno: www.tvpiaseczno.pl Obejrzyj film i już dziś zacznij szykować się na mecze EURO 2012 w Piasecznie. Jutro następne wywiady i komentarze władz i mieszkańców na temat tej sensacyjnej informacji. Napisz na naszym forum e-mieszkańców powiatu piaseczyńskiego co o tym myślisz: Stadion Narodowy w Piasecznie nowy reportaż TV Piaseczno. Przed Piasecznem jest na pewno ogromne wyzwanie! Czy to dobra lokalizacja na Stadion Narodowy? Czy Piaseczno podoła temu zadaniu? Czekamy na Wasze komentarze.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu e-mieszkańców powiat piaseczyński Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje1 kwietnia 2008, 00:00,

Wycieczka rowerowa ŚLADEM WIOSNY z Góry Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Portal mieszkańców GóraKalwaria.net zaprasza mieszkańców na wycieczkę rowerową Śladem Wiosny, która odbędzie się w najbliższą niedzielę 6 kwietnia 2008 roku. Wszystkie zainteresowane osoby spotykają się pod Ratuszem Miejskim w Górze Kalwarii. Wycieczka rowerowa rusza o godzinie 10:00 spod Ratusza. W ramach wycieczki rowerowej, przewidziano ognisko z kiełbaskami w Zalesiu Górnym.

Planowana trasa wycieczki rowerowej liczy 48 km. Osoby niepełnoletnie powinny obowiązkowo zabrać ze sobą kask ochronny, oraz pisemną zgodę rodziców / opiekunów na udział w wycieczce. Informacja pochodzi z serwisu GóraKalwaria.net (współpracują z nami). Serdecznie zapraszamy na wycieczkę rowerową Śladem Wiosny.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie