Informacje14 lutego 2016, 12:00,

Uwiecznij miłość na karykaturze! - walentynkowa zabawa w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Pełne miłości i zabawne walentynkowe karykatury powstaną w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno z okazji walentynek. W najbliższą niedzielę wszystkie zakochane pary będą miały okazję utrwalić na papierze swoje wielkie uczucie. Już w najbliższą niedzielę 14 lutego zakochane pary będą świętować walentynki. Z tej okazji Centrum Handlowe Auchan Piaseczno przygotowało wyjątkową zabawę. W zaaranżowanym na terenie galerii handlowej kąciku profesjonalny karykaturzysta przygotuje pamiątkowe rysunki pełne miłości.

UWIECZNIJ MIŁOŚĆ NA KARYKATURZE! - WALENTYNKOWA ZABAWA W CENTRUM HANDLOWYM AUCHAN PIASECZNO

Uczestnicy zabawy zasiądą na wygodnych leżakach wystawionych na specjalnym, walentynkowym tle, podczas gdy artysta uwieczni ich miłość na papierze. Aby otrzymać wyjątkowy upominek, wystarczy dokonać na terenie galerii handlowej zakupów za minimum 100 zł. Walentynkowe karykatury powstaną w niedzielę 14 lutego w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Artysta będzie dostępny od godziny 12.00 do godziny 18.00.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

UWIECZNIJ MIŁOŚĆ NA KARYKATURZE! - WALENTYNKOWA ZABAWA W CENTRUM HANDLOWYM AUCHAN PIASECZNO

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje7 lutego 2016, 14:30,

Roszpunka Grupa Teatralna ECHO - Bajkowa Niedziela w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

7 lutego 2016 roku w godz. 14.30 i 16.00 zapraszamy na Bajkową Niedzielę, podczas której wystąpi Teatr ECHO i przedstawi spektakl pt.: Roszpunka. Miejsce: Sala Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. W Przedsprzedaży cena biletu 10 zł, w dniu imprezy cena biletu 15 zł. Bilety do nabycia w dniu imprezy od godz. 14:00 w kasie Domu Kultury.

ROSZPUNKA GRUPA TEATRALNA ECHO - BAJKOWA NIEDZIELA W PIASECZNIE

Pewnego dnia piękna dziewczyna o długich złotych włosach przypadkiem zakochuje się w dzielnym rycerzu. Wszystko byłoby dobrze gdyby nie jej matka. Zła wiedźma Goteel postanowiła nie dopuścić do małżeństwa dwóch kochających się ludzi. Klasyczna „Roszpunka” Braci Grimm w wykonaniu Teatru ECHO jest zabawą teatralnymi konwencjami: aktorską i lalkową. I tu jak w każdej bajce zło triumfuje, ale tylko po to by ustąpić pola szczęśliwemu zakończeniu. Jest tu miejsce i na smutek i na radość, zadumę i oczywiście fantastyczny bajkowy nastrój namalowany kolorowymi dekoracjami i lalkami.

ROSZPUNKA GRUPA TEATRALNA ECHO - BAJKOWA NIEDZIELA W PIASECZNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie