Informacje22 stycznia 2010, 00:00,

Urodziły się piaseczyńskie trojaczki - wspomóżmy rodzinę

Potrójne szczęście zawitało do Państwa Izabeli i Adama - mieszkańców Piaseczna. Małgosia, Hania i Lena przyszły na świat 8 stycznia 2010 roku, w warszawskim szpitalu przy ul. Kasprzaka. Dziewczynki są zdrowe, przed opuszczeniem szpitala muszą tylko przybrać na wadze. Dzieci mają też starszego, dziesięcioletniego brata.

Trojaczki to wielkie wyzwanie dla rodziców, także finansowe, dlatego zwracamy się z prośbą do mieszkańców o pomoc. Ubranka, akcesoria dla niemowląt, pieluszki przekazać można za pośrednictwem Ośrodka Pomocy Społecznej w Piasecznie, ul. Wojska Polskiego 54, tel. 756 72 63. Ośrodek otworzył także specjalne konto, na które dokonywać można wpłat finansowych. Nr konta: 3112 4060 03 1111 0000 4940 0562 z dopiskiem (koniecznie): "Pomoc dla trojaczków z Piaseczna".
autor/źródło: Małgorzata Idaczek - Biuro Promocji i Informacji gminy Piaseczno

Informacje22 stycznia 2010, 00:00,

Rok Chopinowski - kwartet smyczkowy Grazziozo w Mysiadle

Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na koncert z cyklu Rok Chopinowski - kwartet smyczkowy Grazziozo. Koncert odbędzie się w najbliższą niedzielę 24 stycznia 2010 roku o godz. 18.00 w Filii GOK przy ul. Topoowa 2 w Mysiadle. Zapraszamy na koncert do Mysiadła.

ROK CHOPINOWSKI - KWARTET SMYCZKOWY GRAZZIOZO
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Lesznowola