Informacje27 maja 2015, 18:58,

UKS Return Piaseczno mistrzem II ligi - baraż o I ligę mężczyzn

To były kolejne dni pełne emocji i sukcesów dla pingpongistów UKS Return Piaseczno. Pierwsza drużyna rozegrała mecz finałowy o mistrzostwo II ligi mężczyzn, a rywalem tenisistów stołowych z Piaseczna była ekipa KS Spójnia Warszawa. Zwycięzca tego dwumeczu, oprócz triumfu w drugoligowych rozgrywkach, zyskał prawo do gry w barażach o awans do I ligi. Pierwsze spotkanie rozegrane zostało w Piasecznie i przy ponad 100-osobowej publiczności zawodnicy z Piaseczna wznieśli się na wyżyny swoich umiejętności. Po dość wyrównanym początku stan meczu wskazywał wynik remisowy (3:3), jednak po grach podwójnych wszystkie pojedynki wygrali gracze Returnu. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem wynikiem 7:3 dla zespołu z Piaseczna, a punkty dla Returnu zdobywali: Maciej Chojnicki i Xu Kai po 2,5; Maciej Karmoliński i Robert Najwer po 1.

UKS Return Piaseczno mistrzem II ligi - baraż o I ligę mężczyzn

Na rewanż i rozstrzygnięcie w dwumeczu nie trzeba było długo czekać. Już dzień później na sali w Warszawie rozegrany został decydujący mecz. Drużynie z Piaseczna do awansu wystarczyło wygranie 4 pojedynków. Udało się to już po grach podwójnych, kiedy tablica wyników pokazywała 2 punkty zdobyte po stronie Spójni i 4 punkty po stronie Uks Return. Wtedy pingpongiści z Piaseczna mieli już pewność, że zostali najlepszą drużyną w II lidze i staną przed szansą awansu do wyższej klasy rozgrywkowej. Pomimo przeprowadzonych zmian i wprowadzeniu zawodników rezerwowych ostateczny wynik meczu (6:4) potwierdził przewagę Returnu.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

UKS Return Piaseczno mistrzem II ligi - baraż o I ligę mężczyzn

Punkty dla Returnu zdobyli: Maciej Chojnicki 2,5; Robert Najwer 1,5; Maciej Karmoliński 1,5; Xu Kai 0,5. Teraz na drodze do upragnionego awansu pozostał już tylko jeden przeciwnik - Lewart Lubartów, triumfator rozgrywek II ligi w grupie lubelsko-podlaskiej. Mecze rozegrane zostaną w dniach 5-6.06. Na mecz do Piaseczna zapraszamy w sobotę 06.06 o godzinie 17:00 do Sali GOSiR.

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=32&t=4962&start=30
Informacje31 maja 2015, 11:00,

Poznaj sekrety powstawania cukierków w Galerii Handlowej Auchan Piaseczno

Jak z gorącej i ciągliwej masy powstają słodkie i kolorowe cukierki? Dowiedzą się tego wszystkie maluchy, które w najbliższą niedzielę odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Piaseczno. Z okazji Dnia Dziecka w galerii odbędzie się pobudzający wyobraźnię dzieci pokaz cukierniczy, a także kreatywne warsztaty plastyczne dla najmłodszych. Wstęp wolny! W Dniu Dziecka maluchom nie odmawia się dwóch rzeczy – słodkości i dobrej zabawy! Tych dwóch elementów z pewnością nie zabraknie w najbliższą niedzielę 31 maja w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno.

Poznaj sekrety powstawania cukierków w Galerii Handlowej Auchan Piaseczno

W pasażu galerii handlowej na dzieci czekać będzie wyjątkowa atrakcja – pokaz tworzenia cukierków. W fabryce słodkości cukiernicy pokażą, jak krok po kroku powstają ukochane przez maluchy kolorowe i słodkie landrynki. Uczestnicy pokazu będą również mogli skosztować tych małych dzieł sztuki. Na wszystkie dzieci czekać będzie również kreatywny kącik, w którym maluchy będą mogły puścić wodze fantazji podczas warsztatów plastycznych. Atrakcje z okazji Dnia Dziecka odbędą się w niedzielę 31 maja w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Pokazy produkcji cukierków oraz kreatywne warsztaty rozpoczną się o godzinie 11.00 i potrwają do godziny 17.00. Udział w atrakcjach jest bezpłatny!

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Redakcja, 16 lipca 2019