Informacje6 marca 2007, 00:00,

Turniej Samorządowców Gmin Powiatu Piaseczyńskiego

W najbliższą sobotę (10 marca 2007) w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Piasecznie odbędzie się VIII turniej Samorządowców Gmin Powiatu Piaseczyńskiego w halowej piłce nożnej. Piłkarskie samorządowe spotkanie, to według Janusza Piechocińskiego kapitalna forma integracji podzielonego coraz bardziej środowiska, przy okazji ileż radości niesie za sobą zawołanie "graj starosta bo ci pensji nie wypłacą", czy apel do rządzących gminami kobiet, by przystąpiły do ceremonii wymiany koszulek.

Informacja powstała po przeczytaniu news'a Janusza Piechocińskiego (Radny Sejmiku Mazowieckiego) na forum powiatu piaseczyńskiego (link na końcu informacji). Szkoda tylko, że nasze regionalne strony milczą i nikt nic nie pisze. Spodziewaliśmy się takiej informacji na stronie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piasecznie: www.gosir-piaseczno.pl, jednak ich aktualności na stronie pozostawiają wiele do życzenia..., tak więc pozostawimy je bez komentarza.

źródło informacji: piechocinski.blog.onet.pl
oraz informacja na forum: turniej piłkarski samorządu
autor/źródło: Redakcja serwisu informacyjnego powiat piaseczyński
Tematy:

Informacje6 marca 2007, 00:00,

Od dzisiaj objazd w Konstancinie - modernizacja ul. Prusa

Pod koniec lutego wspominaliśmy Wam, że od 6 marca rozpoczyna się kolejny etap modernizacji ulicy Prusa, między Kościelną a Długą w Konstancinie-Jeziornie. Dzisiaj piszemy o tym raz jeszcze, aby poinformować o tym zapominalskich. Prace remontowe potrwają około dwóch miesięcy.

Autobusy podmiejskich linii 700 i 710 będą kursować okrężną trasą. W stronę Warszawy - od Długiej przez Chylicką (przystanek za ul. Prusa), Potulickich (przystanek za ul. Graniczną) do Wareckiej i Piłsudskiego, dalej bez zmian. W stronę Chylic i Piaseczna - z ul. Prusa skręcą w Sanatoryjną, potem Oborską (tu dwa przystanki przed ul. Graniczną i za Wojewódzką) i Chylicką wrócą do Długiej.

poprzednia informacja: od 6 marca zamknięta ul. Prusa w Konstancin-Jeziorna
autor/źródło: Redaktorzy serwisu powiat piaseczyński