Informacje6 marca 2007, 00:00,

Od dzisiaj objazd w Konstancinie - modernizacja ul. Prusa


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Pod koniec lutego wspominaliśmy Wam, że od 6 marca rozpoczyna się kolejny etap modernizacji ulicy Prusa, między Kościelną a Długą w Konstancinie-Jeziornie. Dzisiaj piszemy o tym raz jeszcze, aby poinformować o tym zapominalskich. Prace remontowe potrwają około dwóch miesięcy.

Autobusy podmiejskich linii 700 i 710 będą kursować okrężną trasą. W stronę Warszawy - od Długiej przez Chylicką (przystanek za ul. Prusa), Potulickich (przystanek za ul. Graniczną) do Wareckiej i Piłsudskiego, dalej bez zmian. W stronę Chylic i Piaseczna - z ul. Prusa skręcą w Sanatoryjną, potem Oborską (tu dwa przystanki przed ul. Graniczną i za Wojewódzką) i Chylicką wrócą do Długiej.

poprzednia informacja: od 6 marca zamknięta ul. Prusa w Konstancin-Jeziorna
autor/źródło: Redaktorzy serwisu powiat piaseczyński

Napisz komentarz

Informacje6 marca 2007, 00:00,

Klub Dziecka w Piasecznie zaprasza na Włoski Poranek


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Klub Dziecka w Piasecznie zaprasza na Włoski Poranek, który odbędzie się w najbliższą niedzielę: 11 marca 2007 roku w godzinach: 11:00 - 13:00. Na Włoski Poranek zapoznamy się z legendami tego kraju, odszukamy na mapie "but", dowiemy się jakie ulubione zabawy mają dzieci mieszkające we Włoszech, nauczymy się narodowego włoskiego tańca, a na koniec Poranka skosztujemy tradycyjnego włoskiego dania.

Klub Dziecka w Piasecznie

Klub Dziecka w Piasecznie przyjmuje zapisy na Włoski Poranek do soboty 10-go marca. Bilet wstępu na Poranek wynosi 30 zł, za dwie godziny zabawy (11:00-13:00). Pobierana jest zaliczka w wysokości 10 zł. Klubu Dziecka: bawi, uczy i rozwija. Serdecznie zapraszamy na naukę i wspaniałą zabawę!

Klubu Dziecka w Piasecznie
ul. Orężna 52,
tel/fax 022 750 64 84,
e-mail: klubdziecka@klubdziecka.pl,
strona: www.klubdziecka.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie