Informacje6 marca 2007, 00:00,

Klub Dziecka w Piasecznie zaprasza na Włoski Poranek

Klub Dziecka w Piasecznie zaprasza na Włoski Poranek, który odbędzie się w najbliższą niedzielę: 11 marca 2007 roku w godzinach: 11:00 - 13:00. Na Włoski Poranek zapoznamy się z legendami tego kraju, odszukamy na mapie "but", dowiemy się jakie ulubione zabawy mają dzieci mieszkające we Włoszech, nauczymy się narodowego włoskiego tańca, a na koniec Poranka skosztujemy tradycyjnego włoskiego dania.

Klub Dziecka w Piasecznie

Klub Dziecka w Piasecznie przyjmuje zapisy na Włoski Poranek do soboty 10-go marca. Bilet wstępu na Poranek wynosi 30 zł, za dwie godziny zabawy (11:00-13:00). Pobierana jest zaliczka w wysokości 10 zł. Klubu Dziecka: bawi, uczy i rozwija. Serdecznie zapraszamy na naukę i wspaniałą zabawę!

Klubu Dziecka w Piasecznie
ul. Orężna 52,
tel/fax 022 750 64 84,
e-mail: klubdziecka@klubdziecka.pl,
strona: www.klubdziecka.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński

Informacje4 marca 2007, 00:00,

Rozpoczęliśmy współpracę z RedTram News Search Engine

Rozpoczęliśmy współpracę z najbardziej znanym serwisem oferującym system informacyjno wyszukiwawczy: RedTram News Search Engine, który pozwala użytkownikowi szybko znaleźć w sieci najbardziej gorące informacje na każdy temat. RedTram jest wielojęzycznym systemem, który pozwala przeglądać zapowiedzi wiadomości po: angielsku, francusku, niemiecku, włosku, polsku, ukraińsku, hiszpańsku i rosyjsku.

Współpraca serwisu powiatu piaseczyńskiego z RedTram News Search Engine

RedTram jest najbardziej znanym nie tylko w Polsce agregatorem aktualności, dzięki czemu nasza współpraca z nimi sprawi, że większa ilość osób w Internecie będzie miała możliwość zapoznać się z informacjami dotyczącymi naszego powiatu. Wszystko po to, aby jak najlepiej promować nasz region w Internecie.

Nasze informacje wyświetlają się w części promującej informacje z województwa mazowieckiego: Województwo Mazowieckie, w podkategorii: życie społeczne. Bezpośredni dostęp do informacji pobieranych z naszego kanału RSS można znaleźć na podstronie: informacje powiat-piaseczynski.info.

Zachęcam do czytania informacji na naszej stronie powiatu piaseczyńskiego, oraz do przeglądania bezpośrednio informacji w serwisie RedTram: pl.redtram.com
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński
Tematy: