Informacje4 marca 2007, 00:00,

Rozpoczęliśmy współpracę z RedTram News Search Engine

Rozpoczęliśmy współpracę z najbardziej znanym serwisem oferującym system informacyjno wyszukiwawczy: RedTram News Search Engine, który pozwala użytkownikowi szybko znaleźć w sieci najbardziej gorące informacje na każdy temat. RedTram jest wielojęzycznym systemem, który pozwala przeglądać zapowiedzi wiadomości po: angielsku, francusku, niemiecku, włosku, polsku, ukraińsku, hiszpańsku i rosyjsku.

Współpraca serwisu powiatu piaseczyńskiego z RedTram News Search Engine

RedTram jest najbardziej znanym nie tylko w Polsce agregatorem aktualności, dzięki czemu nasza współpraca z nimi sprawi, że większa ilość osób w Internecie będzie miała możliwość zapoznać się z informacjami dotyczącymi naszego powiatu. Wszystko po to, aby jak najlepiej promować nasz region w Internecie.

Nasze informacje wyświetlają się w części promującej informacje z województwa mazowieckiego: Województwo Mazowieckie, w podkategorii: życie społeczne. Bezpośredni dostęp do informacji pobieranych z naszego kanału RSS można znaleźć na podstronie: informacje powiat-piaseczynski.info.

Zachęcam do czytania informacji na naszej stronie powiatu piaseczyńskiego, oraz do przeglądania bezpośrednio informacji w serwisie RedTram: pl.redtram.com
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński
Tematy:

Informacje1 marca 2007, 00:00,

Awaria nadajników sieci PLUS GSM

Dzisiejszej nocy wystąpiła awaria nadajnika sieci telefonii komórkowej: PLUS GSM. Jeszcze o godzinie 6:00 w Górze Kalwarii telefony nie odbierały żadnego sygnału. Około 7:00 pojawił się niewielki zasięg z nadajnika w Józefowie. Jak dowiedziałam się w Dziale Obsługi Klienta PLUS GSM awaria dotyczy około 50 nadajników rejonu warszawskiego. Naprawa trwa i zasięg sukcesywnie jest przywracany.

rozmowa na forum: awaria nadajników sieci PLUS GSM
autor/źródło: Katarzyna Schab - redaktor strony powiat piaseczyński