Informacje14 kwietnia 2012, 00:00,

Turniej Piłki Nożnej Samorządowców Mazowsza

15 kwietnia 2012 roku o godzinie 10.00 w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie odbędzie się I Turniej Piłki Nożnej Samorządowców województwa mazowieckiego. Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna Kazimierz Jańczuk. Jedyne na Mazowszu uzdrowisko odwiedzą urzędnicy z Warszawy: z dzielnic Bemowo i Praga Południe oraz z sąsiedniej Góry Kalwarii. Swoje uczestnictwo w zawodach zapowiedział także były reprezentant Polski w piłce nożnej, poseł na Sejm Roman Kosecki.

TURNIEJ PI£KI NOżNEJ SAMORZ¡DOWCÓW WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO

Poza sportowymi emocjami spotkanie samorządowców będzie miało charakter wspólnej wymiany doświadczeń związanych ze specyfiką pracy. Rozgrywkami nawiążemy do rozpoczynającego się już za dwa miesiące EURO 2012. Urzędnicy zaangażowani w organizację najważniejszego wydarzenia sportowego ostatnich lat w Polsce, będą mieli okazje do dyskusji na temat przygotowań. Nie tylko Warszawa, ale właśnie taka gmina jak Konstancin-Jeziorna może być bowiem bazą turystyczną kibiców odwiedzających w czerwcu nasz kraj. Tutaj w niezapomnianych okolicznościach przyrody, wśród sosnowego lasu uczestnicy turnieju będą też mogli ukoić swoje, nadwyrężone przez sportowe emocje, nerwy.

Naszym celem jest, wpisanie na stałe turnieju Piłki Nożnej Samorządowców w kalendarz mazowieckich imprez sportowych. Mamy nadzieję, że zyskamy coraz większe grono przyjaciół Konstancina, którzy zareklamują walory naszego uzdrowiska w swoich środowiskach. Chcemy udowodnić, że sport jest najlepszym narzędziem promocji i przyczynia się do powstawania ponad administracyjnych relacji między przedstawicielami różnych samorządów. Zapraszamy!
autor/źródło: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie Jeziornie

Informacje14 kwietnia 2012, 00:00,

Ten Teatr Rytmoniada na Bajkowej Niedzieli

Centrum Kultury Piaseczno w ramach Bajkowej Niedzieli dla Maluchów przygotował spektakl dla dzieci pod tytułem: RYTMONIADA, w wykonaniu Ten Teatr. Bajkowa Niedziela odbędzie się w najbliższą niedzielę 15 kwietnia 2012 roku, o godzinie 14.30 i 16.00 w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Bilety w cenie 10 złotych (dzieci), 5 złotych (dorośli). Poduszki zamiast tradycyjnych foteli. Zapraszam!

TEN TEATR RYTMONIADA NA BAJKOWEJ NIEDZIELI

TEN TEATR Rytmoniada: Mieszkańcy Szalonego Królestwa, Paź Tryl i Smyczek organizują wspaniałe muzyczne zawody. Królowa ma być sędzią głównym, ale się nie pojawia. Czy Paź i Smyczek, oraz nadworna pianistka Dama Pauza poradzą sobie z tym problemem? Czy odbędzie się muzyczna Olimpiada RYTMONIADA...? Gwarantujemy dobrą zabawę, zdrową rywalizację, emocje, śmiech i wspaniałą muzykę graną na żywo. Scenariusz i reżyseria Ewa Szawłowska. Paź Tryl: Ewa Szawłowska. Smyczek: Leszek Zduń. Dama Dworu Pauza: Monika Polaczek-Przestrzelska. Instrumenty perkusyjne: Marcin Lemiszewski.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno