Informacje14 kwietnia 2012, 00:00,

Ten Teatr Rytmoniada na Bajkowej Niedzieli

Centrum Kultury Piaseczno w ramach Bajkowej Niedzieli dla Maluchów przygotował spektakl dla dzieci pod tytułem: RYTMONIADA, w wykonaniu Ten Teatr. Bajkowa Niedziela odbędzie się w najbliższą niedzielę 15 kwietnia 2012 roku, o godzinie 14.30 i 16.00 w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Bilety w cenie 10 złotych (dzieci), 5 złotych (dorośli). Poduszki zamiast tradycyjnych foteli. Zapraszam!

TEN TEATR RYTMONIADA NA BAJKOWEJ NIEDZIELI

TEN TEATR Rytmoniada: Mieszkańcy Szalonego Królestwa, Paź Tryl i Smyczek organizują wspaniałe muzyczne zawody. Królowa ma być sędzią głównym, ale się nie pojawia. Czy Paź i Smyczek, oraz nadworna pianistka Dama Pauza poradzą sobie z tym problemem? Czy odbędzie się muzyczna Olimpiada RYTMONIADA...? Gwarantujemy dobrą zabawę, zdrową rywalizację, emocje, śmiech i wspaniałą muzykę graną na żywo. Scenariusz i reżyseria Ewa Szawłowska. Paź Tryl: Ewa Szawłowska. Smyczek: Leszek Zduń. Dama Dworu Pauza: Monika Polaczek-Przestrzelska. Instrumenty perkusyjne: Marcin Lemiszewski.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje15 kwietnia 2012, 00:00,

Akcja społeczna - Czysty Park w Piasecznie

SZANOWNI MIESZKAńCY, Park w Piasecznie to miejsce wypoczynku i wspólnych zabaw. Powinien być czysty i zadbany. Na prośbę mieszkańców Piaseczna organizuję akcję społeczną pn. CZYSTY PARK W PIASECZNIE. Zapraszamy zainteresowanych czystością naszego miasta i parku miejskiego na akcję sprzątania, która odbędzie się w sobotę 28 kwietnia, w godzinach 11.00–14.00, zbiórka przy Starostwie Powiatowym w Piasecznie.

AKCJA SPO£ECZNA - CZYSTY PARK W PIASECZNIE

Szczególne zaproszenie kieruję do szanownych radnych i urzędników powiatu i gminy Piaseczno, organizacji pozarządowych, klubów i stowarzyszeń sportowych, firm, ludzi dobrej woli oraz pracowników służb mundurowych. Wasz udział w takiej akcji będzie pozytywnym sygnałem dla budowy zgody społecznej i wspólnej pracy dla dobra naszego miasta.

AKCJA SPO£ECZNA - CZYSTY PARK W PIASECZNIE

W programie (w zależności od liczby uczestników):
- zbieranie śmieci i odpadów,
- oczyszczanie alejek,
- grabienie liści (kto może proszony o przyniesienie grabi),
- oczyszczanie rzeki i stawu,
- w miarę możliwości naprawa uszkodzonych ławek i koszy.

AKCJA SPO£ECZNA - CZYSTY PARK W PIASECZNIE

Do tej pory do akcji przyłączyli się: firma JARPER Sp. z o.o., która zapewni rękawiczki oraz odbierze śmieci i odpady, Starostwo Powiatowe, Piaseczyńska Fundacja Ekologiczna, Stowarzyszenie Dobra Wola OPP, Fundacja EcoChoice, Kurier Południowy, telewizja internetowa iTV Piaseczno, Forum Mieszkańców Powiatu Piaseczyńskiego, Stowarzyszenie Kondycja, zespół Manaus, klub sportowy Grawitacja oraz KS GOSiRKI. Czekamy na kolejnych partnerów.

AKCJA SPO£ECZNA - CZYSTY PARK W PIASECZNIE

Po wspólnej pracy zapraszamy na grilla zorganizowanego przez sklep spożywczy METKA Bogusław Krawczyk.

Serdecznie zapraszam
autor/źródło: Piotr Kandyba - Radny Powiatu Piaseczyńskiego