Informacje20 listopada 2008, 00:00,

Trochę Poniżej Nieba wystawa fotografii Artura Piecyka

Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola serdecznie zaprasza na pierwszy wernisaż w Galerii Na Górce! Swoje prace wyeksponuje Artur Piecyk na wystawie fotografii TROCHę PONIżEJ NIEBA. Wernisaż odbędzie się 20 listopada 2008 roku, o godzinie 19:00. Galeria Na Górce znajduje się przy ul. Wojska Polskiego 64 we Władysławowie. Podczas wernisażu, odbędzie się koncert gitarowo wokalny w wykonaniu Oli i Piotrka Gąsowskich.

Trochę Poniżej Nieba wystawa fotografii Artura Piecyka

Artur Piecyk to absolwent Akademii Fotografii w Warszawie. Zawodowo od kilkunastu lat związany z grafiką i fotografią. Uczestnik wystaw indywidualnych i zbiorowych. W sposób szczególny oddany fotografii krajobrazu. Wystawa Trochę Poniżej Nieba jest fotograficznym zapisem podróży, jaką autor odbył w 2007 roku w Alpy Rodniańskie. Zdjęcia pokazują świat, który jest zawieszony pomiędzy niebem i zmienią, przestrzeń niezbyt realną z której tylko krok do nieba. Często spotykamy tam anioły, czasami ludzi, nierzadko siebie. Przekonaj się sam... Serdecznie zapraszamy!
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje19 listopada 2008, 00:00,

Wesprzyj tegoroczną akcję RADOSNA WIGILIA Piaseczno

Cztery lata temu spróbowałam zrobić coś co sprawi radość mnie i innym, udało się mamy Radosną Wigilię. Bardzo dziękuję, że mogę liczyć na wsparcie tak wielu osób. Dzięki Waszej pomocy dzieciaki mają coraz wspanialszą imprezę. Chciałabym, by od tego roku internauci zajmowali się zakupem czekoladowych kalendarzy adwentowych (można kupić w Kaufland oraz/lub Auchan). Każdy z zainteresowanych, na kalendarzu dedykował by życzenia świąteczne (technika dowolna) dla losowo wybranego dziecka. Koszt niewielki – około 3 zł za sztukę. Potrzebne jest 220 szt.

RADOSNA WIGILIA PIASECZNO

Jeżeli są chętni, proszę by kupiony kalendarz przynosili do sekretariatu GOSiR Piaseczno (przy ulicy Sikorskiego 20) - basen w godz. 9:00-16:00 lub w kasie basenu w godz. 16:00-21:00. Lista KALENDARZOWYCH DARCZYńCÓW, zostanie zamieszczona na stronie internetowej Prywatnego Serwisu Informacyjnego Mieszkańców Powiatu Piaseczyńskiego: www.powiat-piaseczynski.info. Z góry serdecznie dziękuję.
autor/źródło: Katarzyna Kondraciuk - Fundacja Radosna Wigilia Piaseczno