Informacje6 listopada 2007, 00:00,

Trasa koncertowa Kabanos - koncert w Górze Kalwarii

Miesiąc temu zespół Kabanos obchodził w Piasecznie X-lecie istnienia zespołu. Niedawno wydali swoją płytę: Zęby w ścianę, a teraz podczas swojej trasy koncertowej zespół zagra w Górze Kalwarii. Koncert zespołu Kabanos odbędzie się w najbliższą sobotę, 10 listopada 2007 roku, o godzinie 19:00 w Kinie Uciecha. Według informacji w serwisie GoraKalwaria.net (współpracują z nami), wstęp na koncert 10 złotych.

KABANOS

Informacja o sobotnim koncercie Kabanos w Górze Kalwarii, możecie również znaleźć na oficjalnej stronie zespołu: www.kabanos.net/tour. Więcej informacji o zespole Kabanos napisaliśmy w informacji: dziesięciolecie zespołu Kabanos. Serdecznie zapraszam na koncert zespołu Kabanos do Góry Kalwarii.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria

Informacje30 października 2007, 00:00,

Kursy tańca dla początkujących - Szkoła Tańca Piaseczno

Szkoła Tańca w Piasecznie Małgorzaty Kulczyk i Arkadiusza Nowakowskiego, zaprasza wszystkie zainteresowane osoby, na kursy tańca dla początkujących, które rozpoczną się od 16 listopada 2007 roku. Wszystkie zajęcia odbywają się w sali CECH w Piasecznie, przy ul. Kościuszki 11. Zapisy na kurs tańca odbywa się telefonicznie: Małgorzata Kulczyk 0501121576 oraz Arkadiusz Nowakowski 0515074190, mailem: info@szkolatanca.com Chcesz nauczyć się tańczyć? Skorzystaj z oferty Szkoły Tańca w Piasecznie.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu 1,5 h w godzinach wieczornych (od 19:00 do 20:30). Podstawowy kurs tańca trwa 4 miesiące, po tym okresie jest możliwość kontynuacji grupy bądź przejścia do grupy średnio - zaawansowanej, gdzie poznają Państwo pozostałe tańce towarzyskie i urozmaicą dotychczas poznane. Podstawowy kurs tańca obejmuje tańce użytkowe, czyli te, które są najbardziej popularne i najczęściej przydają się w życiu, tańczone do najpopularniejszej muzyki na różnych imprezach, m.in. na zabawach, balach, weselach.

Program kursu dla początkujących obejmuje: tańce dyskotekowe: disco samba, disco swing oraz rock'n'roll, tańce standardowe: walc angielski, walc wiedeński, tango, quickstep, oraz tańce latynoamerykańskie: cha-cha-cha, salsa, jive, rumba, samba. Na zajęcia nie trzeba przyjść z własną partnerką bądź partnerem, przychodzą pojedyncze osoby i można dobrać się w pary na miejscu. Więcej informacji o Szkole Tańca i oferowanych przez nich kursach, możecie przeczytać na stronie: www.szkolatanca.com
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno