Informacje22 grudnia 2010, 00:00,

Terapia dla osób uzależnionych w ramach NFZ w Piasecznie

Informujemy, że w Ośrodku Detoksykacji i Terapii Uzależnień NZOZ DROMADER od 1 stycznia 2011 roku, uruchomiony zostanie Oddział Dzienny leczenia uzależnienia od alkoholu. Serdecznie zapraszamy osoby, które doświadczają problemów w związku ze spożywaniem alkoholu.

Terapia dla osób uzależnionych od alkoholu w Piasecznie

Zajęcia będą się odbywały od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-14.00, przez okres 6 tygodni. Na czas leczenia, możliwe jest otrzymanie zwolnienia lekarskiego. Udział w grupie jest bezpłatny. Prosimy o zgłaszanie się pod numerem telefonu: 22 750-21-59

Informacje23 grudnia 2010, 00:00,

Betlejemskie Światło Pokoju w Gimnazjum w Tarczynie

Zapraszamy mieszkańców do wzięcia Betlejemskiego Światła Pokoju, podarowanego Burmistrz gminy Tarczyn Barbarze Galicz, przez 66. DH GRANATY z Gimnazjum w Tarczynie (ul. Szarych Szeregów). Betlejemskie Światło Pokoju: coroczna skautowa i harcerska akcja przekazywania przed Świętami Bożego Narodzenia symbolicznego ognia, zapalonego w Grocie Narodzenia Chrystusa w Betlejem. Światło Pokoju jest symbolem ciepła, miłości, pokoju i nadziei - tradycyjnie stawiane jest na wigilijnym stole.

BETLEJEMSKIE ŚWIAT£O POKOJU W TARCZYNIE
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Tarczyn