Informacje28 lutego 2019, 18:00,

Tatry - Wojciech Lewandowski - Klub Podróżnika w Konstancinie

28 lutego 2019 roku o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Klubu Podróżnika - Fenomen Tatr czyli małe-wielkie góry. O Tatrach opowie Wojciech Lewandowski, wykładowca na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego, alpinista i podróżnik, autor publikacji i programów popularnonaukowych, uczestnik wielu ekspedycji alpinistycznych i naukowych w góry świata. Zawsze jednak chętnie wraca w ukochane Tatry, od których wszystko się zaczęło. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15. Wstęp wolny. Zapraszamy.

Tatry  - Wojciech Lewandowski - Klub Podróżnika w Konstancinie

Każdy, kto kocha Tatry, ma pewnie te swoje własne, jedyne i niepowtarzalne. Wszystkich zarażonych nieuleczalną „tatrzańskością” łączy to wyjątkowe miejsce, wzbudzające marzenia i wywołujące wspomnienia. Podczas spotkania poznamy lub przypomnimy ich wymiary, podziały, rekordy, zmienność, a także wspaniałą przyrodę, historię odkrywania i ich niesamowity wpływ na naszą kulturę.

Informacje3 marca 2019, 15:00,

Bajkoopowiadacz - Bajkowa Niedziela w Wólce Kosowskiej

3 marca 2019 roku o godz. 16.00 w Wóce Kosowskiej odbędzie się Bajkowa Niedziela, podczas której będzie można posłuchać Bajkoopowiadacza Jerzego Szufa. Miejsce: filia Gminnego Ośrodka Kultury Lesznowola w Wólce Kosowskiej, ul. Nadrzeczna 23. Bilet: 10 zł - dziecko. Zniżki z Lesznowolską Kartą Dużej Rodziny. Serdecznie zapraszamy.

Bajkoopowiadacz - Bajkowa Niedziela w Wólce Kosowskiej