Informacje3 marca 2019, 15:00,

Bajkoopowiadacz - Bajkowa Niedziela w Wólce Kosowskiej

3 marca 2019 roku o godz. 16.00 w Wóce Kosowskiej odbędzie się Bajkowa Niedziela, podczas której będzie można posłuchać Bajkoopowiadacza Jerzego Szufa. Miejsce: filia Gminnego Ośrodka Kultury Lesznowola w Wólce Kosowskiej, ul. Nadrzeczna 23. Bilet: 10 zł - dziecko. Zniżki z Lesznowolską Kartą Dużej Rodziny. Serdecznie zapraszamy.

Bajkoopowiadacz - Bajkowa Niedziela w Wólce Kosowskiej

Informacje2 marca 2019, 16:00,

Alexander Martinez - koncert z okazji lesznowolskiego Dnia Kobiet w Łazach

2 marca 2019 roku o godz. 17.00 odbędzie się koncert z okazji lesznowolskiego Dnia Kobiet w wykonaniu Alexandra Martineza. Na koncert zaprasza Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Miejsce: sala sportowa w SP w Łazach, ul. ks. Słojewskiego 2. Serdecznie zapraszamy.

Alexander Martinez - koncert z okazji lesznowolskiego Dnia Kobiet w Łazach

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Alexander (Alex) Martinez - tancerz, piosenkarz i imitator. Znakomite warunki głosowe umożliwiają mu swobodne poruszanie się niemal we wszystkich gatunkach muzycznych od muzyki pop, rock, poprzez jazz i na klasyce skończywszy. Jest laureatem III miejsca w drugiej edycji programu "Mam Talent". Wystąpił na Koncercie Inauguracyjnym Europejskiego Festiwalu im. J. Kiepury w Krynicy. Śpiewał również wielokrotnie z Orkiestrą OBLIGATO m. in. w Teatrze im. J. Słowackiego w Krakowie, Filharmonii Narodowej w Warszawie, Auditorium Maximum - Krakowie i wiele innych. W najbliższym czasie wypromuje się jego premierowa płyta "It's Impossible", którą sam napisał i do której komponował wszystkie piosenki.
Źródło: http://alexandermartinez.pl/