Informacje26 lutego 2018, 17:00,

Sztuka przyciągania, czyli jak wykorzystać to co masz, aby dojść do tego czego pragniesz?


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


26 lutego 2018 roku o godz. 18.00 w ramach Strefy Kobiet Pozytywnie Zakręconych, odbędzie się warsztat nt.: Sztuka przyciągania, czyli jak wykorzystać to co masz, aby dojść do tego czego pragniesz? Miejsce: KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny.

SZTUKA PRZYCIĄGANIA, CZYLI JAK WYKORZYSTAĆ TO CO MASZ, ABY DOJŚĆ DO TEGO CZEGO PRAGNIESZ?

Sztuka przyciągania, czyli jak wykorzystać to co masz, aby dojść do tego czego pragniesz? Motto: „Wszystko jest energią. Absolutnie wszystko. Dostrój się do częstotliwości tego czego pragniesz, a w nieunikniony sposób stanie się to twoją rzeczywistością. Nie może być inaczej. To nie filozofia, to fizyka” Bez względu na to czy masz jasno określony cel czy też nigdy go nie wyznaczyłaś, nadchodzi taki moment, aby zrobić Bilans – przegląd przydatnych i zbytecznych zasobów. Z uwagą przyjrzeć się im, docenić pojawienie się ich w naszym życiu. Niektóre zabrać ze sobą w przyszłość, inne odłożyć na specjalną okazję a niektóre (te popsute) wyrzucić do kosza na śmieci. To bardzo ważny moment. Po co? Aby uruchomić właściwą energię – własną oraz wszechświata, taką która będzie działała w naszej sprawie. W czasie tego krótkiego warsztatu będziemy uruchamiały energię świata. Własną determinację i motywację zapewne niejednokrotnie już wzmacniałyście. Ty razem chcę zaproponować wam trochę wygody i luksusu – niech to czego chcemy zechciało dziać się trochę samo. Niech Kosmos, Los, Bóg, Przeznaczenie pracuje na naszą rzecz.

Jak to zrobimy? Dostroimy się do częstotliwości zdarzeń, których pragniemy i potrzebujemy.

Co będziemy robiły? Zrobimy Stop Klatkę dnia 26.02.2018 godz. 18.30 Spojrzymy na ten dzień z pozycji metafory. Uruchomimy metaforę idealną – wizję. Poszukamy synchronizacji z wizją – sesja wizualizacji. Będziemy rysowały, oglądały obrazki, dzieliły się swoimi historiami, tworzyły wizję, zestrajały się z nią.

Spotkanie poprowadzi: Urszula Skrok-Kuczera – coach i trener biznesu. Specjalista w holistycznym podejściu do rozwoju człowieka i organizacji. Jej domeną jest praca nad efektywnością osób i organizacji. Jej motto: ”Nie można nauczyć człowieka niczego, można tylko pomóc odnaleźć mu to w nim samym” (Galileusz) – Nie dawać rozwiązań, ale ich szukać. Wspólnie. Spoglądać przez okno możliwości.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje27 lutego 2018, 19:30,

Stand-up - Sebastian Rejent i Maciek Adamczyk w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

27 lutego 2018 roku o godz. 20.30 zapraszamy do Góry Kalwarii na Stand-up Sebastian Rejent i Maciek Adamczyk. Miejsce: Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii, Białka 9. Wstęp 30 zł.

STAND-UP - SEBASTIAN REJENT I MACIEK ADAMCZYK W GÓRZE KALWARII

Maciek Adamczyk - jeden z bardziej doświadczonych komików w Polsce, stand-upem zajmuje się od 7 lat. Niech nie zwiedzie was jego wieloletni staż - mimo walki z głupotą i zakłamaniem na samym froncie, nie nabawił się cynizmu czy zgorzknienia. W swoich występach szuka ze stoickim spokojem absurdów, słabostek i wad rodzaju ludzkiego, wyciągając je na światło dzienne, ale jednocześnie serwując im kubek dobrego kakao. Od lat tworzy teksty komediowe na tematy tak różne jak zagadnienia prawniczej legislacji czy istota polsko-niemieckich Dni Węgorza. Doświadczenie tekściarskie uzupełnia prowadzeniem imprez, audycji radiowych i samochodów, także pola jego zainteresowań są równie obszerne jak jego podmiejska działka (jest możliwość zamówienia dyni). Właśnie w toku cierpliwej pracy na małoroli Maciek nauczył się otwartości, spokoju i pogody ducha. Jeśli połączymy to z wnikliwym umysłem, naostrzonym w ramach zawodowego rozśmieszania ludzi, otrzymamy człowieka z którym warto usiąść pod liściem, a odpocząć sobie. Komedia Maćka Adamczyka to sycąca strawa dla duszy, na pewno nie odejdziecie od stołu zawiedzeni.

Sebastian Rejent - komik, miłośnik komedii stand-upowej i pracy twórczej. Uwielbia stać na scenie, często też się po niej porusza. Pisał, występował, współpracował m. in. z Comedy Central, Grupą ATM, agencją artystyczną Antrakt i agencją reklamową Saatchi & Saatchi. Od lat, niczym w skeczu Monty Pythona, szuka żartu idealnego, jeszcze mu się to nie udało, natomiast trzykrotnie żartem sprawił, że ktoś się posikał ze śmiechu... i nie było to dziecko.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie