Informacje29 stycznia 2017, 10:00,

Szkolne przygody Tosi i Plastusia - Teatranek w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


29 stycznia 2017 roku o godz. 10:00 i 11.30 zapraszamy na Teatranek, podczas którego będzie można obejrzeć: Szkolne przygody Tosi i Plastusia. Miejsce: sala Domu Kultury, ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp 12 zł. Spektakl przeznaczony dla dzieci od 3 do 9 lat. Bilety do nabycia tylko w kasie biletowe w Domu Kultury, ul. Kościuszki 49. Kasa czynna: poniedziałki, środy i czwartki 10.00- 17.00 wtorki i piątki 10.00 - 20.00 oraz na godzinę przed imprezą biletowaną. Zapraszamy na Teatranek do Piaseczna.

SZKOLNE PRZYGODY TOSI I PLASTUSIA - TEATRANEK W PIASECZNIE

Szkolne przygody Tosi i Plastusia to spektakl teatralny Teatru 4 miasto - dla najmłodszych, ale i starszym zakręci się w oku łezka na widok sympatycznego ludzika, którego pamiętają ze swych dziecięcych lat. Na scenie pojawią się oczywiście Tosia i Plastuś, a także przybory z piórnika, w którym Plastuś przecież mieszkał i z którego lokatorami się przyjaźnił. Będzie również straszny Kałamarz, z którym Plastuś stoczy pojedynek, Pan od Rachunków (uwaga! może niespodzianie wyrwać do odpowiedzi, więc lepiej powtórzyć tabliczkę mnożenia), czy niegrzeczny Witek. Wyjątkowo z Plastusiem będzie można pośpiewać, bo adaptacja wzbogacona jest o autorskie piosenki. Tak więc niektórzy raz jeszcze, a inni po raz pierwszy będą mogli zobaczyć jak wyglądało szkolne życie, kiedy nasze babcie nosiły fartuszki i używały do pisania stalówek.

Przeczytaj też: Bartas Szymoniak trafił w gusta piaseczyńskiej publiczności [ZDJĘCIA]

SZKOLNE PRZYGODY TOSI I PLASTUSIA - TEATRANEK W PIASECZNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje29 stycznia 2017, 16:00,

Koncert zespołu Moja Rodzina


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

29 stycznia 2017 roku o godz. 16.00 odbędzie się koncert zespołu Moja Rodzina. Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury, ul. J. Stępkowskiego 17 w Tarczynie. Wstęp wolny. "Rodzina jest na służbie miłości, miłość jest na służbie rodziny" Jan Paweł II

KONCERT ZESPOŁU MOJA RODZINA

Zespół Moja Rodzina - Aldona i Artur Wiśniewscy oraz córka Antonina i synowie: Gabriel, Szymon, Mikołaj i Jeremiasz. Od 2009 r zespół gra Koncerty Ewangelizacyjne ze świadectwem Małżonków, bierze udział w Festiwalach Muzyki Chrześcijańskiej, projektach edukacyjnych, rekolekcjach i warsztatach dla muzyków. Posługuje podczas niedzielnych Eucharystii, Wieczorach Wielbienia, spotkaniach modlitewnych. Zespół koncertuje w całej Polsce, brał udział m.in. w Marszu dla Jezusa, Bądź jak Jezus w Chorzowie, Jednego Serca Jednego Ducha w Rzeszowie, w licznych Koncertach Papieskich, Marszach dla Życia i Rodziny czy Świętości Życia, Dniach Kultury Chrześcijańskiej. Jako rodzinny team uczestniczy w wydarzeniach Pro-Life. W 2015r był obecny na Światowym Spotkaniu Rodzin z Papieżem Franciszkiem, w Filadelfii w USA. Koncertował dla Polonii w Nowym Jorku, New Britain a także w Irlandii. W styczniu zespół zaprezentuje Koncert Kolęd i Pastorałek m.in: w Toruniu, Płockiej Katedrze, Sierpcu, Rogozinie, Tarczynie, Smardzewie, a 14 stycznia zagra dla Polaków w Bazylice Metropolitalnej we Lwowie. Rodzinnie pielgrzymują w Pieszej Pielgrzymce Diecezji Płockiej na Jasną Górę. Małżonkowie Artur i Aldona są Diecezjalną Parą Doradców Życia Rodzinnego Diecezji Płockiej a od ponad 20 lat wzrastają we wspólnocie Domowego Kościoła. Jako Rodzina też tworzą mały Domowy Kościół, który się rozbudowuje - Antosia z mężem Tomkiem i synkiem Jasiem oraz Gabryś z żoną Kasią, to już kolejne pokolenie. Wyjątkowym wydarzeniem jest Koncert Kolęd i Pastorałek. Ciekawe aranżacje, różnorodność i bogactwo instrumentarium to dodatkowe atuty całego przedsięwzięcia. A nade wszystko przekaz wielodzietnej Rodziny, która dziękuje Bogu za dar bycia razem, spotkania, radość odkrywania dźwięków i piękna polskiej tradycji. Zespół wydał autorskie płyty: Twa Obecność (2010), Pomiędzy (2011) oraz Kolędy i Pastorałki ( 2016). Rodzina to siła, a żyjący w niej Chrystus to Potęga. W tekstach piosenek zespołu można dostrzec refleksję nad niesamowitą miłością Boga a jednocześnie uwielbienie pełne radości i entuzjazmu. To też poszukiwanie odpowiedzi na trudne pytania, poszukiwanie życiowej drogi i tego co najważniejsze – Miłości.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie