Informacje1 października 2009, 00:00,

Szkoła dla rodziców - Ośrodek Pomocy Społecznej Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Piasecznie zaprasza na bezpłatne warsztaty umiejętności wychowawczych SZKO£A DLA RODZICÓW. Warsztaty odbywać się będą w każdy wtorek w godzinach 9.00–12.00 od 6 października do 8 grudnia 2009 roku. Zajęcia skierowane są do rodziców mających dzieci w wieku 0–12 lat. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z: Magdaleną Nienajadło - konsultant psycholog oraz Ewą Misztal i Karoliną Szachnowską - specjaliści pracy z rodziną. Tel. (022) 756-72-63 w. 110, 118. Zachęcamy do skorzystania z zajęć w Szkole dla Rodziców.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje25 września 2009, 00:00,

Imprezy mieszkańców w Starej Iwicznej oraz w Stefanowie

Radny, Sołtys, Rada Sołecka w Starej Iwicznej oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli serdecznie zapraszają mieszkańców na Festyn Rodzinny w Starej Iwicznej, który odbędzie się 26 września 2009 roku, w godzinach od 16.00 do 24.00. Miejsce imprezy: teren boiska. Organizatorzy w programie zaplanowali: występ młodzieżowego zespołu wokalnego z filii GOK w Mysiadle, wesołe miasteczko Arlekin dla dzieci, malowanie buziek, rodzinne grillowanie, lody, popcorn, wata cukrowa, oraz zabawa taneczne do 24.00. Serdecznie zapraszamy całe rodziny.

Festyn Rodzinny w Starej Iwicznej oraz Piknik i otwarcie placu zabaw w Stefanowie

Radny, Sołtys, Rada Sołecka Stefanowa oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli serdecznie zapraszają na Spotkanie Integracyjne dla mieszkańców, połączone z uroczystym otwarciem placu zabaw dla dzieci w Stefanowie, na rogu ulic Malinowej i Granicznej. Impreza mieszkańców, odbędzie się 26 września 2009 roku, od godz. 14.00. Organizatorzy w programie zaplanowali: uroczyste otwarcie placu zabaw, występ oraz atrakcje dla dzieci, występ zespołu S¡SIEDZI ze Stefanowi, występ młodzieży ze STUDIA PIOSENKI GOK, zabawa taneczne do późnego wieczora, oraz konkursy sportowe, plastyczne, stragany, wata cukrowa, a także niespodzianki dla całych rodzin.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Lesznowola