Informacje19 lipca 2013, 00:00,

Sylwia Lewandowska kandydatka z Góry Kalwarii zakwalifikowała sie do finału Miss Open Hair 2013


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Trwa internetowe głosowanie na kandydatki Miss Open Hair 2013! Do 21 lipca 2013 roku można oddawać swoje głosy na uczestniczki konkursu. To publiczność w sieci zdecyduje, która z dziewczyn zdobędzie jeden z trzech głównych tytułów – Miss Internautów 2013. Osiemnaście kandydatek, które przyjadą do Sieradza na zgrupowanie i konkurs Miss Open Hair 2013 ma szanse zdobyć trzy tytuły. O jednym z nich – Miss Internautów - może zdecydować każdy, kto wejdzie na stronę www.missopenhair.eu i zagłosuje na swoja faworytkę.

SYLWIA LEWANDOWSKA KANDYDATKA Z GÓRY KALWARII ZAKWALIFIKOWA£A SIE DO FINA£U MISS OPEN HAIR 2013

Sylwia Lewandowska kandydatka z Góry Kalwarii zakwalifikowała sie do finału Miss Open Hair 2013. Na stronie do głosowania Sylwia ma numer 12 www.missopenhair.eu.

Internetowe głosy można oddawać raz dziennie do 21 lipca na podstawie zdjęć dziewczyn. Uczestniczki konkursu jak co roku będą wałczyć o tytuły: Miss Open Hair – przyznawany przez jury, Miss Foto – przyznawany przez akredytowanych fotografów oraz Miss Internautów – przyznawany przez użytkowników Internetu. Dziewczyny, które w tym roku biorą udział w konkursie Miss Open Hair przeszły dwuetapowa rekrutacje. Komisja konkursowa wybrała je na podstawie nadesłanych zdjęć i krótkich filmów prezentujących kandydatki. Juz 14 lipca rozpocznie sie zgrupowanie przygotowawcze w Sieradzu a 20 lipca na głównej scenie Sieradz Open Hair Festival uczestniczki zaprezentują sie w pokazach finałowych. W tym roku Sieradz będzie gościł oprócz kandydatek z Polski również dwie kandydatki z £otwy. Pobyt w stolicy Open Hair będzie dla kandydatek nie tylko czasem prób i przymiarek, ale również okazja do poznania rodzinnego miasta mistrza fryzjerstwa – Antoine’a Cierplikowskiego oraz skorzystania z wielu atrakcji regionu. Dziewczyny miedzy innymi odwiedza Państwową Straż Pożarną w Sieradzu, będą pozować podczas street fashion na sieradzkiej Starówce a także wezmą udział w koncertach.

Wyłącznym organizatorem konkursu jest Agencja Artystyczno-Reklamowa „Punkt”, która od 1994 roku zajmuje sie kompleksowa obsługa artystyczna imprez. Zachęcamy do głosowania na kandydatki na www.missopenhair.eu oraz do odwiedzania fanpage’a konkursu na Facebook’u: www.facebook.com/missopenhair Zapraszamy!
autor/źródło: Andrzej Grabowski dyrektor AAR Punkt organizator konkursu
Tematy:

Napisz komentarz

Informacje19 lipca 2013, 00:00,

McGyver Band zagra w 8 Ball Club Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

8 Ball Club w Piasecznie, serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców, na koncert Zespołu McGyver Band. Koncert odbędzie się w sobotę 20 lipca 2013 roku, start o godzinie 21.10. Wstęp 5 złotych. Zespół McGyver Band występuje w składzie Robert Krzyżaniak - perkusja wokal, Wiesław Gąsiar - gitara basowa wokal, Robert Gołaszewski - gitara instrumenty klawiszowe wokal, Adam Siemierzewicz - gitara wokal.

MCGYVER BAND

Wszystko w McGyver Band zaczęło się w 1995 r. Spotkali się przypadkiem na jakimś koncercie. Czterech doświadczonych muzyków, z których każdy latami doskonalił swoje umiejętności na kontraktach zagranicznych, po wspólnych naradach i próbach postanowiło połączyć swoje muzyczne losy i założyć zespół o nazwie "Mc Gyver Band". Cóż takiego prezentują, czym podbijają serca słuchaczy? Otóż ich sposób jest niesamowicie prosty: odpowiednia dawka rock'n'rolla, reggae, popu, połączona z wyczuciem rytmu, odpowiednimi warunkami głosowymi i odrobiną pasji i serca. Wszystko to sprawia, że można ich słuchać godzinami i fantastycznie bawić się przy ich muzyce. Najlepsze hity ostatnich 30 lat w ich wykonaniu (live!) nabierają nowego wydźwięku, pozostając jednocześnie wierne oryginalnym wersjom. Więcej informacji na stronie internetowej: www.mcgyverband.pl

McGyver Band wykonuje cover Money for nothing (Dire Straits):

8 Ball Club, znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). Strona internetowa klubu: www.8ballclub.pl W imieniu Kamila z klubu bilardowego, zapraszam Was na koncert McGyver Band.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie