Informacje19 lipca 2013, 00:00,

Trwa internetowe głosowanie na kandydatki Miss Open Hair 2013! Do 21 lipca 2013 roku można oddawać swoje głosy na uczestniczki konkursu. To publiczność w sieci zdecyduje, która z dziewczyn zdobędzie jeden z trzech głównych tytułów – Miss Internautów 2013. Osiemnaście kandydatek, które przyjadą do Sieradza na zgrupowanie i konkurs Miss Open Hair 2013 ma szanse zdobyć trzy tytuły. O jednym z nich – Miss Internautów - może zdecydować każdy, kto wejdzie na stronę www.missopenhair.eu i zagłosuje na swoja faworytkę.

SYLWIA LEWANDOWSKA KANDYDATKA Z GÓRY KALWARII ZAKWALIFIKOWA£A SIE DO FINA£U MISS OPEN HAIR 2013

Sylwia Lewandowska kandydatka z Góry Kalwarii zakwalifikowała sie do finału Miss Open Hair 2013. Na stronie do głosowania Sylwia ma numer 12 www.missopenhair.eu.

Internetowe głosy można oddawać raz dziennie do 21 lipca na podstawie zdjęć dziewczyn. Uczestniczki konkursu jak co roku będą wałczyć o tytuły: Miss Open Hair – przyznawany przez jury, Miss Foto – przyznawany przez akredytowanych fotografów oraz Miss Internautów – przyznawany przez użytkowników Internetu. Dziewczyny, które w tym roku biorą udział w konkursie Miss Open Hair przeszły dwuetapowa rekrutacje. Komisja konkursowa wybrała je na podstawie nadesłanych zdjęć i krótkich filmów prezentujących kandydatki. Juz 14 lipca rozpocznie sie zgrupowanie przygotowawcze w Sieradzu a 20 lipca na głównej scenie Sieradz Open Hair Festival uczestniczki zaprezentują sie w pokazach finałowych. W tym roku Sieradz będzie gościł oprócz kandydatek z Polski również dwie kandydatki z £otwy. Pobyt w stolicy Open Hair będzie dla kandydatek nie tylko czasem prób i przymiarek, ale również okazja do poznania rodzinnego miasta mistrza fryzjerstwa – Antoine’a Cierplikowskiego oraz skorzystania z wielu atrakcji regionu. Dziewczyny miedzy innymi odwiedza Państwową Straż Pożarną w Sieradzu, będą pozować podczas street fashion na sieradzkiej Starówce a także wezmą udział w koncertach.

Wyłącznym organizatorem konkursu jest Agencja Artystyczno-Reklamowa „Punkt”, która od 1994 roku zajmuje sie kompleksowa obsługa artystyczna imprez. Zachęcamy do głosowania na kandydatki na www.missopenhair.eu oraz do odwiedzania fanpage’a konkursu na Facebook’u: www.facebook.com/missopenhair Zapraszamy!
autor/źródło: Andrzej Grabowski dyrektor AAR Punkt organizator konkursu
Tematy:

Informacje14 lipca 2013, 00:00,

IDę DO SZKO£Y - WARSZTATY U£ATWIAJ¡CE DZIECIOM POMYŚLNY START SZKOLNY

Każdy człowiek się czegoś boi. Lęk jest wpisany w naturę ludzką. Strach towarzyszy również dzieciom. Okres pójścia do szkoły to czas znacznych zmian dla dziecka oraz rodziców. Jest to czas piękny i ciekawy, ale też dla wielu dzieci trudny, pełen niepokoju. Dlatego warto zadbać o to, aby start szkolny był jak najmniej naznaczony lękiem. Fakt pójścia do szkoły rozpoczyna u dziecka proces przystosowywania i zależności od innych dorosłych niż rodzice i najbliżsi. Odpowiednim treningiem społeczno - emocjonalnym można pomóc dziecku pogodnie i bez lęku rozpocząć ten ważny moment w życiu.

IDę DO SZKO£Y - WARSZTATY U£ATWIAJ¡CE DZIECIOM POMYŚLNY START SZKOLNY

Mamy dla Państwa specjalnie opracowany cykl zajęć wspomagających emocjonalną gotowość dzieci do podjęcia edukacji w klasie I. Warsztaty te mają za zadanie nauczyć dzieci radzenia sobie w nowych sytuacjach i rolach, jakie stawia przed nimi szkoła. W trakcie zajęć dzieci poprzez określone zadania i zabawy będą mogły pobudzać swoją wyobraźnię, nauczą się nazywać emocje i radzić sobie w nowych sytuacjach. Dzięki technice wchodzenia w role pobudzona zostanie dziecięca kreatywność i spontaniczność oraz obniżony zostanie poziom stresu związanego z nieznanymi sytuacjami. Do udziału w zajęciach zachęcamy zwłaszcza dzieci wycofane, nieśmiałe, lękliwe.

IDę DO SZKO£Y - warsztaty ułatwiające dzieciom pomyślny start szkolny
Termin: 19-24 sierpnia 2013 r.
Zapisy przyjmowane są do 31 lipca 2013 r.
Zajęcia codziennie od godz. 10.00 do 12.00
Miejsce realizacji zajęć - Fundacja Pomóż Dorosnąć, ul. Warszawska 33
Liczebność grupy 6-10 osób
Minimalna liczebność przy której warsztaty zostaną zrealizowane - 6 osób.
Koszt tygodniowego cyklu zajęć 220 zł. Dla dzieci z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej cena jest ustalana indywidualnie.

IDę DO SZKO£Y - WARSZTATY U£ATWIAJ¡CE DZIECIOM POMYŚLNY START SZKOLNY

Rodzice dzieci zgłoszonych do udziału w warsztatach zostaną zaproszeni na dwugodzinne spotkanie z psychologiem zatytułowane „Jak pomóc dziecku w pomyślnym starcie do szkoły?”. Termin spotkania zostanie dostosowany do możliwości czasowych rodziców. Warsztaty prowadzone są przez psychologa Justynę Urbańską i pedagoga Kingę Krupę ZAPISY przyjmowane są do 31 lipca 2013 r. pod telefonami 606701097, 504269258 (prosimy o nagranie wiadomości, w przypadku gdy nie możemy odebrać połączenia) lub drogą mailową na adres fundacja@pomozdorosnac.pl W zgłoszeniu prosimy podać dane dziecka oraz tel. kontaktowy do rodziców.
autor/źródło: Fundacja Pomóż Dorosnąć www.pomozdorosnac.pl
Tematy:Piaseczno