Informacje10 września 2018, 16:00,

Strefa Kobiet Pozytywnie Zakręconych w Konstancinie - Jeziornej

10 września 2018 roku o godz. 18.00 odbędzie się pierwsze po wakacyjnej przerwie spotkanie w ramach Strefy Kobiet Pozytywnie Zakręconych. Tematem spotkania będą " Kobiety pokazane w sposób wesoły, humorystyczny i napędzający do działania". Miejsce: Konstanciński Dom Kultury Hugonówka, ul. Mostowa 15, Konstancin Jeziorna. Wstęp wolny.

STREFA KOBIET POZYTYWNIE ZAKRĘCONYCH W KONSTANCINIE - JEZIORNEJ

Spotkanie poprowadzi Alicja Stankiewicz – psycholog, coach, muzyko i choreoterapeutka. Jako psycholog posiada doświadczenie kliniczne w pracy z pacjentami mającymi problemy z emocjami, lękami, poczuciem własnej wartości, zaburzeniami odżywiania, osobowości oraz jako coach z klientami poszukującymi swojej wymarzonej drogi życiowej. Pracuje z osobami zmagającymi się z napięciami w ciele a także z kobietami w kryzysie, które są na zakręcie życiowym. Pomaga odpowiedzieć na pytanie – zostać czy odejść? Serdecznie zapraszamy.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

STREFA KOBIET POZYTYWNIE ZAKRĘCONYCH W KONSTANCINIE - JEZIORNEJ

Informacje13 września 2018, 04:00,

Budowa ronda w Jazgarzewie

13 września 2018 r. zostaną wprowadzone zmiany w czasowej organizacji ruchu na drodze wojewódzkiej 722, w obszarze budowy ronda w Jazgarzewie.

BUDOWA RONDA W JAZGARZEWIE

Wlot ul. Szkolnej, drogi powiatowej nr 2827W na to skrzyżowanie zostanie całkowicie zamknięty. Ruch kołowy zostanie przeniesiony na jego północną część bez możliwości wjazdu / skrętu w ul. Szkolną. Dojazd do południowej części Jazgarzewa i Łbisk możliwy będzie wyłącznie od strony wsi Piskórka.

Do pobrania:
informacja oraz schemat projektu organizacji ruchu (pdf)
zatwierdzony projekt CzOR (pdf)

UMiG Piseczno

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

BUDOWA RONDA W JAZGARZEWIE

Do pobrania:
informacja oraz schemat projektu organizacji ruchu (pdf)
zatwierdzony projekt CzOR (pdf)

UMiG Piseczno