Informacje13 września 2018, 04:00,

Budowa ronda w Jazgarzewie

13 września 2018 r. zostaną wprowadzone zmiany w czasowej organizacji ruchu na drodze wojewódzkiej 722, w obszarze budowy ronda w Jazgarzewie.

BUDOWA RONDA W JAZGARZEWIE

Wlot ul. Szkolnej, drogi powiatowej nr 2827W na to skrzyżowanie zostanie całkowicie zamknięty. Ruch kołowy zostanie przeniesiony na jego północną część bez możliwości wjazdu / skrętu w ul. Szkolną. Dojazd do południowej części Jazgarzewa i Łbisk możliwy będzie wyłącznie od strony wsi Piskórka.

Do pobrania:
informacja oraz schemat projektu organizacji ruchu (pdf)
zatwierdzony projekt CzOR (pdf)

UMiG Piseczno

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

BUDOWA RONDA W JAZGARZEWIE

Do pobrania:
informacja oraz schemat projektu organizacji ruchu (pdf)
zatwierdzony projekt CzOR (pdf)

UMiG Piseczno

Informacje17 września 2018, 06:00,

Samoobrona z gimnastyką prozdrowotną dla osób 50+

Od września do 1 grudnia 2018 roku, Gmina Piaseczno we współpracy z UKS Szogun Piaseczno zaprasza na bezpłatne zajęcia z samoobrony z gimnastyką prozdrowotną dla osób 50 + i młodszych. Serdecznie zapraszamy.

SAMOOBRONA Z GIMNASTYKĄ PROZDROWOTNĄ DLA OSÓB 50+

Zajęcia będą odbywały się w każdą sobotę o godz. 10.00 w hali sportowej SP nr 1 przy ul. Świętojańskiej 18 (konieczność zapisów na zajęcia). Zapisy i informacje pod numerem telefonu 605 36 38 79 lub adresem e-mail rrjaniszewski@gmail.com

SAMOOBRONA Z GIMNASTYKĄ PROZDROWOTNĄ DLA OSÓB 50+