Informacje27 maja 2019, 16:00,

Strefa kobiet pozytywnie zakręconych w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


27 maja 2019 roku o godz. 18.00 w ramach Strefy Kobiet Pozytywnie Zakręconych odbędzie się spotkanie nt. "Wakacje w obiektywie". Spotkanie poprowadzi: Tomek Truszkowski – fotograf (ukończył Wydział Realizacji Obrazu Filmowego, Telewizyjnego i Fotografii łódzkiej WSSiP), nauczyciel fotografii w Młodzieżowym Domu Kultury “Łazienkowska” w Warszawie, koordynator Warszawskiego Programu Edukacji Kulturalnej w dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy, od kilku lat związany ze Śródmiejskim Teatrem Muzycznym. “Uważam, że podglądanie świata przez obiektyw aparatu, to pasjonujący sposób spędzania czasu. Warto spróbować. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Serdecznie zapraszamy.

Strefa kobiet pozytywnie zakręconych w Konstancinie

O czym to będzie?
Podczas spotkania porozmawiamy o:
• sposobach na lepsze zdjęcia czyli o tym co można robić i jak z aparatem w wakacje
• przydatnych akcesoriach czyli co warto mieć ze sobą i jak zadbać o aparat
• czego unikać by nie narobić sobie kłopotów.

Gospodynią i pomysłodawczynią Strefy Kobiet Pozytywnie Zakręconych jest Alicja Stankiewicz, psycholog, trenerka.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje25 maja 2019, 08:30,

PIASECZNO OPEN ‘2019


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

25 maja 2019 roku od godz. 10.30 odbędzie się coroczny ogólnopolski turniej Kickboxingu „PIASECZNO OPEN ‘2019”. To kolejne święto sportów walki w Piasecznie, nad którym patronat obejmie Burmistrz Miasta i Gminy - Daniel Putkiewicz. Na zawodach tych będzie można obejrzeć najlepszych zawodników w Polsce w najmłodszej grupie wiekowej rywalizującej w Kickboxingu (dzieci 7-9 lat, kadeci 10-13 lat). Będą oni rywalizować w dwóch formułach planszowych : Pointfighting i Light contact. Obie formuły premiują szybkość i technikę zawodników przy jednoczesnym kontrolowaniu siły uderzeń i kopnięć co powoduje, że walki są interesujące a przy tym bezpieczne. Na turnieju zobaczymy również najmłodszych uczestników w wieku od 5-7 lat, którzy uczestniczyć będą w zabawie na pałki piankowe w formie rywalizacji (soft contact). Wstęp wolny.  Miejce: sala GOSiR, ul. Sierakowskiego 20 w Piasecznie. Serdecznie zapraszamy.

PIASECZNO OPEN ‘2019

Ramowy program wydarzenia:
- 10.30 -turniej najmłodszych w formule soft contact
- 13.00 -uroczyste otwarcie zawodów
- 13.30 -turniej kadetów w formule Pointfighting
- 16.00 -turniej kadetów w formule Light contact.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Anonimowy, 16 lipca 2019
Byliśmy na turnieniu i nasze zdanie jest jednoznaczne_sędziowie do bani. Dzieci punktowane nie sprawiedliwie. Punkty przyznawane miejscowym.

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie